Plotkara
powrót do forum 2 sezonu

Rozumiem robic pikantne sceny, ale to co tutaj pokazują jest niesmaczne. Na kazdym kroku serial pokazuje brak szacunku do drugiej osoby, do związku i do przyjaciół. Nie mam nic do zwiazkow tej samej plci, szanuje wszystko, ale to co tutaj jest pokazane.. tyle seriali powstalo w ktorych jest jakis ukryty przekaz chociazby o zabezpieczeniu się przed chorobami, a ten serial wrecz na odwrot robi. Stukaj się z kazdym, zdradzaj partnera, pusc sie z byle kim, zeby zrobic komuś na zlość.

Nina_snieg

bo te dzieciaki to mentalnie 3 latki. Nie myślą o konsekwencjach o przyszłościach . Liczy się zabawa przyjemności i lajki. Wszystkie postacie są płytkę i do bólu jednowymiarowe nie mają żadnych ambicji poza lajkami. Może jestem stara ale to są dzieciaki 15-17 ? a o seks uprawiają bez jakich kolwiek emocji niczym zawodowe dziwki . Ja nie wiem czy są tacy zajęci i tolerancyjni rodzice którzy pozwalają na dzieciom na imprezy seks alko brak nauki niczego od nich nie wymagają ?! rozumiem że czasy się zmieniły tylko zeby serial był przyzwoity postacię nie mogę być jednowymiarowe i musi być jakiś klimat zagadka - tu nie ma nic wydmuszka

kat8

Oj tak.. sama „wychowywalam” się na starej plotkarze , ktorą obejrzalam ostatnio jako pani pedagog majaca mlodziez obok siebie 5 dni w tygodniu. Na serio jestem tolerancyjna, dzieciaki wiedzą ze moga pogadac o wszystkim, czesto mi sie zwiezają. Na szczescie jest w nich jeszcze szacunek do siebie i drugiej osoby. Boje się jednak , że takie malo wartościowe produkcje calkowcie zawładną światem. Tamta plotkara też momentami wywoływała zdziwienie i nasuwała pytanie GDZIE RODZICE . Mogli zrobic to w czasie studiowania bohaterów i imprezy z szampejnem nie wywolywaly by takiego „yyyy”. No ale pomimo slabo dobranego momentu, serial baaardzo dużo uczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones