PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728963}

Po drugiej stronie muru

Over the Garden Wall
8,5 8 876
ocen
8,5 10 1 8876
Po drugiej stronie muru
powrót do forum serialu Po drugiej stronie muru

https://www.youtube.com/watch?v=D3-eRt_c-d0&list=TL-oe-qcEqvQA

Shoother

Ten miniserial jest genialny :D A Gregory sam w sobie jest uroczy ;3
Niestety, bardzo mało osób zna tę animację ;-;

Piramidzia

Nie wiem czemu aż tak mało znane w PL, nawet wśród fanów animacji. Zdobył dobrą renomę za granicą, choćby nawet z powodu Elijah Wood'a. Wg. Filmwebu nawet jeszcze serial nie wyszedł...

alex_nowotnik

W marcu ma polecieć w Polsce, więc pewnie trochę popularność u nas wzrośnie. Ja na pewno z chęcią obejrzę.

Shoother

Greg był najlepszy! A ta piosenka przeurocza :D

użytkownik usunięty
Shoother

Nie będę owijał w bawełnę - ta piosenka to jeden z najbardziej wkurzających mnie elementów tego serialu. Jeśli to lubicie, to proszę bardzo, nie będę wam bronił, ale mnie to ona do gustu nie przypadła. Dla mnie to był koszmar. Piosenka jak coś z repertuaru Gracjana Roztockiego (chociaż myślę, że gdyby śpiewał ów polski Justin Bieber, to by to było bardziej znośne, bo po nim przynajmniej można by się tego spodziewać, a po "Over the Garden Wall" spodziewałem się czegoś najzupełniej innego) i chyba nawet w przedszkolu bym jej nie lubił. Sama postać Grega też mnie wkurza - jeśli się dziwicie, to odpowiedzcie sobie na pytanie: "Dlaczego ludzie tak bardzo nie lubią Clarence'a?". Nie zasłużył na tak fajne imię (pozdro dla fanów "Dziennika cwaniaczka"), no po prostu na samą myśl o nim czuję się tak: https://www.youtube.com/watch?v=s3VumvlYpDs . A sam odcinek uważam za najgorszy ze wszystkich, jakie widziałem (OK, nie obejrzałem odcinka ósmego do końca, a i dwóch ostatnich nie widziałem wcale, ale po prostu nie miałem już na to siły, za bardzo się zawiodłem na poprzednich), strasznie infantylny, te piosenki, motyw szkoły z tymi zwierzakami... meh. Zresztą, co ja się tu dwoję i troję, moja reakcja była bardzo podobna do reakcji Nostalgia Critica na "Trolla w Nowym Jorku".
Ale jak już mówiłem - jak to lubicie, to proszę bardzo, ale mnie się to akurat nie spodobało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones