serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Po tamtej stronie

The Outer Limits
1995 - 2002
50 min.
7,9 2 803
oceny
7,9 10 1 2803
2 874
chce zobaczyć
Grupa ludzi, stykając się z wieloma nadnaturalnymi zjawiskami, próbuje wyjaśnić te zdarzenia. Więcej Mniej
Po tamtej stronie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 3 inne nagrody i 6 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Seria SF opowiadająca o nieprzeciętnych zdarzeniach, które przytrafiają się przeciętnym ludziom. Bohaterzy tego serialu mają do czynienia z wieloma niewiarygodnymi przypadkami tj. spotkania z obcymi, genialnymi wynalazkami, niespotykanymi istotami, niesamowitymi chorobami, zagadkami natury, czy też ukrytymi na co dzień, możliwościamiSeria SF opowiadająca o nieprzeciętnych zdarzeniach, które przytrafiają się przeciętnym ludziom. Bohaterzy tego serialu mają do czynienia z wieloma niewiarygodnymi przypadkami tj. spotkania z obcymi, genialnymi wynalazkami, niespotykanymi istotami, niesamowitymi chorobami, zagadkami natury, czy też ukrytymi na co dzień, możliwościami ludzkiego mózgu.Wśród aktorów odgrywających główne role, możemy napotkać szereg gwiazd tj. Alan Thicke, Antonio Sabato Jr., David Keith, Mario Van Peebles, Swoosie Kurtz, Ron Perlman czy Melissa Gilbert. Z pewnością każdy fanatyk SF powinien "zapoznać" się z tym serialem.

na podstawie
Richard Matheson (opowiadanie) /
studio
Alliance Atlantis Communications / Atlantis Films / CanWest Global Communications (współudział) / Więcej...
tytuł oryg.
The Outer Limits
inne tytuły
The New Outer Limits USA
Więcej...
Zdjęcia kręcone były w Vancouver i Victorii (Kanada).
Sam Egan scenarzysta setnego odcinka, zatytułowanego "Tribunal" oparł historie odcinka na przeżyciach swojego ojca z okresu drugiej wojny światowej z obozu w Auschwitz, gdzie jego pierwsza żona i córeczka zostały zamordowane przez nazistów.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych