serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Podróżnicy

Travelers
2016 - 2018
45m
7,4 8 675
ocen
7,4 10 1 8675
Agent federalny śledzi cztery osoby, które sprawiają wrażenie, jakby nagle zmieniły osobowość, po czym odkrywa szokującą prawdę o przyszłości czekającej ludzkość. Zobacz pełny opis
Podróżnicy zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Agent federalny śledzi cztery osoby, które sprawiają wrażenie, jakby nagle zmieniły osobowość, po czym odkrywa szokującą prawdę o przyszłości czekającej ludzkość.

studio
Netflix
tytuł oryg.
Travelers
inne tytuły
Travelers (II) Kanada
więcej
Zdjęcia do serialu były kręcone w Vancouver (Kanada).
Okres zdjęciowy pierwszego sezonu trwał od 29 marca do 19 lipca 2016 roku.
Istotą dzieła jest jednak to, że członkowie składu to tylko lub aż istoty ludzkie i właśnie to ich człowieczeństwo jest rdzeniem, prawdziwym centrum wokół którego wszystko się toczy. Serial wwierca się w psychikę odbiorcy, ukazując mu wiele kontrowersyjnych, często etycznie, sytuacji. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Podróżnicy to serial, gdzie już od pierwszego odcinka lubisz bohaterów, masz swoich faworytów, dopingujesz im, aby wszystko szło po ich myśli.

Trzeci sezon to kolejka górska, sinusoida, raz jesteśmy uśmiechnięci, by zaraz posmutnieć, do ostatnich minut nie wiadomo jak ten sezon się skończy, mamy dużo zwrotów akcji,...

więcej

Dziwnie ogląda się ten odcinek w środku pandemi koronawirusa Covid-19....

Uwielbiam ten serial. Ogladam juz 5-ty raz i nadal odkrywam cos nowego. Rewelacyjny sezon 3, powala z nóg!!! Najlepszy serial jaki w życiu widziałam. Polecam dla każdego nie tylko dla fanów sy-fy!!!! Niesamowicie utalentowani aktorzy.... zreszta trzeba to zobaczyc i koniec. ;)

Jak rzadko, scenarzyści zakończyli serial "z jajem" bez niedomkniętych tematów, pod ew. dalszą produkcję.
Brawo, bo już mam dość tych seriali, które po kilku sezonach kończą się, nie dlatego że zamknięto historię, tylko przestało się opłacać.
Oczywiście można by chcieć więcej epilogu, ale to chyba zawsze tak jest, że...

więcej

3 sezon

ocenił(a) serial na 8

Czy coś wiadomo na temat 3 sezonu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones