PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5854}

Policjanci z Miami

Miami Vice
5 446
chce zobaczyć
7,1 7
ocen krytyków
Policjanci z Miami
powrót do forum serialu Policjanci z Miami

Ocena filmu

ocenił(a) serial na 10

Tego serialu nie powinny oceniać osoby które nie oglądały go w latach 90tych bo to jest serial który świetnie oddaje klimat tamtych lat. Dziś tak naprawdę Miami Vice jest serialem, którym inspirowało się wileu twórców pózniejszych seriali o policjantach. Był to chyba najlepszy serial sensacyjny tamtych czasów, ze świetną muzyką, ujęciami i fabułą.
Ten film to dla wielu dziś znanych aktorów początek kariery i nie mam tu na myśli Dona Johnson'a ale:
- Bruce Willisa
- Ed O'Neil
- Julia roberts
- Steve Buscemi
- Liam Neeson
- John Turturro
- Laurence Fishburne
i inni...

Dziś jest oceniany przez pryzmat nowych seriali, stąd niska ocena, ale Ci którzy czekali w latach 90, cały tydzień by obejżeć nowy odcinek Policjantów z Miami rozumieją, że jest on czym więcej niż historyjką o gliniarzach otaczających się w bogatych kręgach.

Pozdrawiam tych, którzy z uśmiechem na twarzy wspominają ten serial!

ocenił(a) serial na 10
bartek_fw

Ja tam nie mam czego wspominać ale serial oglądam 'na świeżo'. Według mnie świetnie oddaje klimat tamtych czasów, nie jest przestarzały dla mnie jak np. macgyver... Również cieszy mnie fakt że nie jest zbyt poprawny politycznie jak filmy/seriale tamtych czasów... Niektóre odcinki zdają się być niemalże wzorem protestu przeciw czemuś by potem odwrócić o 180 stopni... Kto widział 3 sezon to wie o czym mówię a zabawy nie chcę nikomu psuć :)

ocenił(a) serial na 10
bartek_fw

Wiesz może czy jest nadawany na jakichś kanałach? nawet na zagranicznych..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones