SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Miami Vice

1984-1990 48 min.
6,4 25 608
ocen
6,4 10 1 25608
4 496
chce zobaczyć
{"rate":7.5,"count":2}
{"id":"5854","linkUrl":"/serial/Policjanci+z+Miami-1984-5854","alt":"Policjanci z Miami","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/58/54/5854/7466594.2.jpg"}
Dwóch detektywów staje do walki ze zorganizowaną przestępczością w Miami. 
{"seasons":[5,4,3,2,1]}
111
twórca
gatunek
produkcja
Złoty Glob Najlepszy aktor w serialu dramatycznym w roku 1986 dla Don Johnson Złoty Glob Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym w roku 1986 dla Edward James Olmos Emmy Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym w roku 1985 dla Edward James Olmos Emmy Najlepszy montaż dźwięku w serialu w roku 1985 dla Bernard F. Pincus, Bruce Bell, Bruce Stambler, Carl Mahakian, Charles E. Moran, Ian MacGregor-Scott, Jerry Cohen, John Oettinger, Kyle Wright, Michael D. Wilhoit, Paul Wittenberg, Victor B. Lackey, Warren Smith Kryształowa Statuetka Ulubiony dramatyczny program telewizyjny w roku 1986 Kryształowa Statuetka Ulubiony nowy dramatyczny program telewizyjny w roku 1985 WGA (TV) Najlepszy scenariusz odcinka serialu dramatycznego w roku 1986 dla Anthony Yerkovich
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Policjanci+z+Miami-1984-5854/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/5854","link":"/serial/Policjanci+z+Miami-1984-5854/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/5854","link":"/serial/Policjanci+z+Miami-1984-5854/episode/ranking"}}
[]

Lata 80. XX wieku. Gorący klimat, piękne kobiety, włoskie ubrania i luksusowe samochody. W tej właśnie rzeczywistości odnajdujemy dwóch policjantów z Miami. James "Sonny" Crockett (Don Johnson) i Ricardo "Rico" Tubbs (Philip Michael Thomas) są detektywami z tamtejszej "obyczajówki". Wspólnymi siłami (razem z innymi policjantami zLata 80. XX wieku. Gorący klimat, piękne kobiety, włoskie ubrania i luksusowe samochody. W tej właśnie rzeczywistości odnajdujemy dwóch policjantów z Miami. James "Sonny" Crockett (Don Johnson) i Ricardo "Rico" Tubbs (Philip Michael Thomas) są detektywami z tamtejszej "obyczajówki". Wspólnymi siłami (razem z innymi policjantami z wydziału) walczą ze zorganizowaną przestępczością, która dotyka stanu Floryda i jego okolic, będących w tamtym okresie sercem - kwitnącego w najlepsze - amerykańskiego narkobiznesu.

na podstawie
Harold Rosenthal (materiały do scenariusza, historia) / Shel Willens (materiały do scenariusza, historia) / Więcej...
studio
Michael Mann Productions / Universal TV
inne tytuły
Gold Coast (tytuł roboczy) USA
Miami Unworthiness (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Larry Wilcox był jednym z najpoważniejszych rywali Dona Johnsona do roli det. Sonny'ego Crocketta. Przy castingu, pod uwagę brane były również takie sławy, jak: Richard Dean Anderson, Jeff Bridges, czy Nick Nolte (jednak wymienieni dwaj ostatni - mając status gwiazd filmowych - nie chcieli angażować się w mało opłacalne wówczas seriale telewizyjne). Co ciekawe, do roli det. Ricardo Tubbsa (Philip Michael Thomas) przymierzano podobno samego Denzela Washingtona.
Martin Ferrero gra płatnego zabójcę (Triniego DeSoto), który ginie w pilotażowym odcinku serialu. Co ciekawe, ten sam aktor wciela się w późniejszych odcinkach w speca od przekrętów i zarazem policyjnego informatora - Izzy'ego Moreno.
Twórcę serialowej muzyki (Jan Hammer) możemy zobaczyć w dwóch odcinkach serialu. Występuje epizodycznie w "One Way Ticket" (S02E14) i "Like a Hurricane" (S04E08). W obu przypadkach - wciela się w postać muzyka, przygrywającego na przyjęciu weselnym/ślubie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.