PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 245
ocen
8,1 10 1 31245
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!
PanMaterac

Zdecydowanie PnP.

ocenił(a) serial na 8
PanMaterac

Zupełnie różniące się od siebie seriale ale jeśli bym wybierać to ten pierwszy choć Pingwiny nie są złe.

PanMaterac

Zakładanie takiego tematu na forum AT jest bez sensu.

ocenił(a) serial na 10
PanMaterac

Pingwiny to taka bardziej komedia, ma za zadanie głównie śmieszyć widzów. AT to coś zupełnie innego. Gra na emocjach, śmieszy, wzrusza. Według mnie zdecydowanie lepiej wypada Kraina Ooo. Ale to tylko moje zdanie. Po prostu te dwa gatunki są naprawdę różne.

ocenił(a) serial na 10
PanMaterac

Dwa lata temu bez wahania powiedziałabym "Pingwiny!". Kilka miesięcy temu - "AT!". Ale teraz.. Nie można porównywać. To tak jakby porównać ciastko czekoladowe z babeczką czekoladową. Oba słodkie i pyszne.

ocenił(a) serial na 1
PanMaterac

Zdecydowanie Pingwiny z Madagaskaru to lepszy serial od Pora na Przygodę . W Pingwinach jest humor , śmieszne postacie np: Król Julian , Mord i super odcinki a w Pora na Przygodę brak humoru , nieśmieszne postacie .

ocenił(a) serial na 1
fanseriarli10

Serial Pora na Przygodę moim zdanie jest trochę straszny i dziwny a jak ktoś jest smutny serial Pingwiny z Madagaskaru poprawi każdemu humor.

PanMaterac

Raczej PnP, ale Pingwiny też spoko.
Ogólnie jedyne seriale na kanałach z kreskówkami, jakie da się oglądać.

ocenił(a) serial na 5
PanMaterac

Pingwiny są przereklamowane, a Pora na Przygodę może być, więc wybieram Porę Na Przygodę.

użytkownik usunięty
PanMaterac

Pora na przygodę to jeden z najgorszych seriali animowanych jakie oglądałem.
Pingwiny z Madagaskaru to świetny serial ,a Pora na przygodę to kompletne dno.

ocenił(a) serial na 9
PanMaterac

Pingwini stały sie nudne. W kółko te same odcinki. Tego nie moge powiedzieć o AT.

ocenił(a) serial na 9
PanMaterac

Hehe, witaj mój bracie!
Nie wiem, jak można porównywać te dwa zupełnie różniące się seriale do siebie. Nie przepadam jakoś specjalnie za Pingwinami. Kreskówka mocno infantylna, nieciekawa, skierowana do zdecydowanie młodszej widowni. AT zawiera mnóstwo ukrytych easter eggów, drugie dno w fabule, niesamowity surrealtyczny świat i ten humor całkowicie wpasujący się w mój gust. Adventure Time w przeciwieństwie do Pingwinów wcale nie jest skierowany tylko do dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones