PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 284
oceny
8,1 10 1 31284
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Tego nie da się nie lubić

użytkownik usunięty

Przecież wszyscy to lubią! Z tego powodu i jeszcze dlatego, że nie mam już żadnej godności do uratowania, bo uważają, że wszystko oceniam bez oglądania, ocenię to na 10, bo pewnie i tak by mi się spodobało, a jak mówiłem, gorzej przez to mieć nie będę.

ocenił(a) serial na 10
kruk6666

na youtube jest co najmniej kilka wrzuconych, otagowane PL.

ocenił(a) serial na 9
Horghagen

Wolałbym obejrzeć kilka pierwszych odcinków, żeby móc obiektywnie ocenić. Nie lubię oglądać filmów od środka.

użytkownik usunięty
kruk6666

Na Youtube jest conajmniej cała 1 seria, więc tym bardziej te pierwsze odcinki - wiem, bo oglądałem ten serial właśnie na tej stronie. Jeżeli chodzi o kolejność odcinków, to ja sugerowałem się Wikipedią i Tobie też to radzę.

ocenił(a) serial na 9

Dzięki. Już znalazłem i zabieram się do oglądania :)

użytkownik usunięty

Widzę ze to tutaj jest jaskinia Lwa uuu :D

użytkownik usunięty

Ale że co? Chodzi o to, że timcer ma avatar z Królem Lwem i stąd takie porównanie?

użytkownik usunięty

to ty jesteś lwem :D

użytkownik usunięty

W sensie, że spod znaku Lwa?

PS. Po ocenie i komentarzach mam wrażenie, że cel przybycia masz ten sam, co allen, czyli spamowanie i pretensje, że ci odpisują.

użytkownik usunięty

Nie mój cel jest taki aby czekaj czekaj....myślałem ze ty andrzej92 ehhhh

użytkownik usunięty

Aha, Andrzeja92 chciałeś, a dostałeś mnie... cóż... zdarza się tak.

Pytanie kieruje do Ciebie i Andrzeja92 z resztą inni niech tez odpowiedzą :)

Jestem potencjalnym widzem jakie macie argumenty aby mnie zachęcić do obejrzenia PnP i nie pisać mi nic w stylu "prowokacja" jak widzisz jeszcze nie oceniłem tego serialu,uczynię to jutro chcę się dowiedzieć coś na temat tego tworu czy warto to obejrzeć co w tej bajce jest takiego że ją lubicie :) owszem kruk6666 skomentował ładnie tą bajkę ale wiesz każdy ma inny gust chcę sam się przekonać jutro spróbuje obejrzeć kilka odcinków tego serialu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Katamaran_filmweb

Nie rozumiem sensu pisania takich komentarzy...

ocenił(a) serial na 9

Po sześciu odcinkach, przyznaje że mam raczej mieszane uczucia odnośnie tej bajki. Fabuła jest prosta lecz trochę zagmatwana, a akcja czasami dzieje się zbyt szybko. Ktoś kto wymyślił tę kreskówkę musiał mieć bardzo "bogatą" wyobraźnię. Postacie nie były dla mnie zbyt ciekawe(może oprócz Jake'a), jedyne co mi się spodobało to ten ich humor, lubię takie absurdalne żarty, ale i tak większość wypowiedzi nie miała większego sensu. Animacja raczej średnia, taka jak w większości bajek. Oglądanie tego może byś strawne, ale w małych ilościach. Poza tym, tej bajki raczej nie powinny oglądać małe dzieci. Niby są przekazywane jakieś wartości, ale ciężko je dostrzec, i zbyt wiele problemów rozwiązywanych jest za pomocą zabijania. Ogólnie to bardzo absurdalna i pozbawiona sensu bajka, choć zawiera śladowe ilości humoru.

ocenił(a) serial na 9
kruk6666

Nie mówię że to jakaś porażka, ale za dobre to też nie jest. Tak troszeczkę poniżej średniej :) W przyszłości jak będę miał trochę wolnego czasu postaram się w to bardziej zgłębić, i być może zmienię jeszcze ocenę :)

Oj Andrzej przestań

ocenił(a) serial na 10

Lekki off-top, ale 2 kwietnia startuje sezon 4!
Na razie jest do obejrzenia tylko wyciepnięty odcinek (utrzymał się chyba tylko na master toons)
Jakieś oczekiwania wobec niego?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Sylwester97

Przecież nie założyłeś tego tematu, tylko go odkopałeś. Ciao!

Ja obejrzałam wszystkie odcinki w oryginale (nie wiem, czy polska wersja znacząco się rożni) i z przykroscia stwierdzam, ze Adventure Time jest to bajka nierówna, raz nawet ciekawa, innym razem miałka... Ostatnie odcinki chyba były robione na ostatnia chwile.

użytkownik usunięty
drunkhistoryy

Temat nie ma racji bytu i powinien zostać usunięty. I mówię to jako ten, co kiedyś go "napisał".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones