PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 249
ocen
8,1 10 1 31249
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Tego nie da się nie lubić

użytkownik usunięty

Przecież wszyscy to lubią! Z tego powodu i jeszcze dlatego, że nie mam już żadnej godności do uratowania, bo uważają, że wszystko oceniam bez oglądania, ocenię to na 10, bo pewnie i tak by mi się spodobało, a jak mówiłem, gorzej przez to mieć nie będę.

użytkownik usunięty

To obejrzyj, bo argumentacja typu "nie oglądałem" nie jest zbyt mądra.

Hmmm mamy dwóch graczy w tej grze hmmmm

użytkownik usunięty
rainbowcrash

A możesz sprecyzować, bo nie rozumiem?

O już wszedłeś na swoje 2 konto miło :))

ocenił(a) serial na 8
rainbowcrash

Wątpię by Andrzej miał dwa konta chyba że na 92 piszę debilizmy a na 95 całkiem sensownie.

użytkownik usunięty
rainbowcrash

Bełkotanie jest wysoce niewskazane.

Mistrzu ciętej riposty pomnik Ci postawimy!

użytkownik usunięty
rainbowcrash

Od początku wiedziałem, że jesteś jakimś fanatykiem, teraz jednak swoim avatarem to udowadniasz raz na zawsze...

Dziękuje miło z twojej strony :)

http://www.youtube.com/watch?v=yJutoNmRTpc a tutaj masz ufo na kosiarce :P

Włączyłem i po minucie wyłączyłem bajka pozbawiona sensu każdy w niej się przekrzykuje ogólny chaos jak to ktoś może oglądać ?

użytkownik usunięty
rainbowcrash

Ktoś Ci kazał to oglądać? To było do Andrzeja92, nie do Ciebie!

Z ciekawości nie mogę ? "_ mam prawo do tego :P Andrzej nie korzystaj z dwóch kont na raz proszę cię

użytkownik usunięty
rainbowcrash

To, że zakodowałeś sobie coś w głowie nie znaczy, że jest to prawdą.

ocenił(a) serial na 10
rainbowcrash

''Włączyłem i po minucie wyłączyłem'' no to się naoglądałeś, akurat by się wypowiadać.

ocenił(a) serial na 8
czejen945

Pierwsze wrażenie miałem podobne,ale mimo to naprawdę fajny serial(choć do kucyków mu daleko)....to nie jest zły,ale da się go nie lubić.

Macintosh

Ty byku z plastiku

ocenił(a) serial na 8
Sylwester97

Otrzymujesz złotą łopatę za odkopanie tematu.

ocenił(a) serial na 8
czejen945

A tak swoją drogą czejan czy ty widziałeś całą serie friendship is magic?Bo oceniłeś ten serial na 1/10,więc ciekawi mnie co Ci się w nim nie podoba gdyż ten serial jest znakomity(to fakt) i naprawdę ciekawi mnie twoje zdanie na ten temat.

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Pierwsze wrażenie miałem podobne, ale mimo to naprawdę fajny serial (choć do Adventure Time mu daleko)... to nie jest zły, ale da się go nie lubić.

ocenił(a) serial na 8
Horghagen

Mówisz o kucach tak.?
No wiadomo choć w tej kwestii ,,(choć do Adventure Time mu daleko)'' bym dyskutował,ale szkoda czasu ja tam lubię obydwa seriale.

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Nie, całej seri nie oglądałem ,to co zobaczyłem wystarczyło mi by stwierdzić że MLP jest słaby,

ocenił(a) serial na 8
czejen945

W takim razie podaj ów powody to je przedyskutujemy.

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Przeciętna kreska, błahe przesłania,dość mocno irytujące piosenki,ale i tak najgorsze jest to że niektórzy fani MLP wciskają go na siłę innym, to naprawdę mocno wpływa na odbiór serialu.

ocenił(a) serial na 8
czejen945

Przeciętna kreska

Hm ciekawy przykład zwłaszcza,że najlepsi recenzenci i animatorzy bardzo chwalili ten aspekt serialu wiec mam prawo suponować,że twoje przypuszczenie jest błędne,ale gusta są różne

błahe przesłania
Cóż to bajka dla dzieci więc się zgodzę,ale patrząc z drugiej strony kreskówki powinny mieć przesłanie a AT je niby według ciebie ma?

dość mocno irytujące piosenki,
Tu akurat się mylisz i to bezapelacyjnie.Akurat piosenki to jeden z najlepszych przykładów jakości serialu bardzo czysto zaśpiewane przez bardzo dobrych dubbingerów stylizowane na najlepsze musicale oraz ładny akompaniament instrumentów nie jest zły w tej kwestii powinieneś zbagatelizować swoje poglądy.

Fani to fani nie musisz lubić bronies by cieszyć się znakomitym show.

Przy następnych argumentach prosiłbym o dowody jeśli łaska.

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Przeciętna kreska. Nie mam pojęcia kto to tak chwali ale kreska jest po prostu zwyczajna, a nie tak jak wiekszość bronies wmawia ''wspaniała'' jest wiele animacji przewyższających ją o kilka długość chodźby PnP

Cóż skoro to bajka dla dzieci tak jak i wspomniałeś to przesłanie też jest błahe więc czemu każdy bronies podnieca się że to bajka z '' morałem'' i dlatego ma taką wartość. Co do przesłania w PnP może nie ma ich tyle bo bajka jest przeznaczona dla troche starszej widowni która powinna sobie zdawać już sprawę z pewnych rzeczy.

Piosenki w mojim odczuciu są fatalne i to tylko moje zdańe, może to wina tłumaczenia a może widziałem po prostu takie słabe odcinki , lecz zwyczajnie mi sie nie podobają.

Fani to Fani a Fanatycy to Fanatycy . Fan powie że lubi to oglądać bo jest fajne, Fanatyk będzie robił analizy porównawcze z innymi serialami (mocno stronnicze) pisał o tym w każdym temacie i wyzywał od hejterów każdego kto da ocene niżej niż 8\10

''Suponować'' no tym mnie zagiołeś ale z czystym sercem przysięgam że nigdy nikogo nie suponowałem.

ocenił(a) serial na 8
czejen945

Tak jak już pisałem kreska to kwestia gustu.

Cóż JA się nie podniecam tylko mówię,że bajka ma morały i to mądre.Warto je zauważać gdyż nie wiele produkcji ma w dzisiejszych czasach ów morały i przedstawione(nie nachalnie warto dodać)wartości.Cóż w teorii,ale AT oglądają chłopcy i dziewczyny(chyba?) od 6 do 13 lat starszych raczej nie ma.To po prostu fajna bajka z popieprzonym(oczywiście pozytywnie)światem.


Dlaczego według ciebie fani nie mogą porównywać seriali?To raczej normalne ludzkie zachowanie(nie twierdzę,że dobre)...Pokaż mi,że piszemy o tym w każdym temacie ja widziałem tylko 2.Ja nie wyzywam od hejterów,ale temu serialowi należy się porządna(minimum) ósemka i tyle.TO naprawdę dobry show.

Co do piosenek to rzeczywiście jak oglądałeś Polską wersję to się nie dziw...


Najśmieszniejsze jest to,że za granicą bronies lubią bardzo również AT i na odwrót.


http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_ln14a6cMzL1qf7gzvo1_1280.png?AWSA ccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1331582591&Signature=DHLOTY7mUBMdb445yCp X%2FzS1NwA%3D

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Wiesz ja tej bajki poprostu nie lubię. Prawdopodobnie nawet bym jej nie oceniał lecz niekturzy bronies aż się proszą o to by im zrobić na złość , Nie wszyscy są tacy i można z niektórymi podyskutować lecz niestety zdarzają się wieśniacy którzy muszą to wcisnąć każdemu(prawie tak jak by im za to płacili) , lecz niestety tych fanatyków widać najbardziej, co jest poprostu smutne.

ocenił(a) serial na 8
czejen945

Małe psy zawsze najgłośniej szczekają jednak takie ocenianie serialu jest nieuczciwe ja też pisałem z fanami AT w innym wątku i obydwoje mieli wodę zamiast mózgu i jakoś nie oceniłem tego serialu na 1/10.Dlaczego?Bo go lubię bronies to subkultura jak każda inna ma wspaniałych ludzi i taborety(nie twierdzę,że one tu są,ale zdarzają się...)

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Zgadzam się z tobą w pełni poza jednym ,ja tej bajki nie lubie mówie tu o MLP nie lubie i to bardzo, i uważam że ocena jaką jej wystawiłem jest sprawiedliwa. Nie będę się denerwował jeśli ktoś da 1\10 PnP (ale jakby ktoś dał 1\10 DB Z to normalnie by mnie rozerwało) bo uważam że to jego zdanie i może mu się napradę nie podobać.

ocenił(a) serial na 8
czejen945

Niby ta tylko że 1/10 powinno być dla gówien a na pewną MLP nim nie jest to bezapelacyjna prawda.Ale spoko to twoja decyzja.A co do DB Z to było fajne anime osobiście dałbym mu jakieś 8/10.

I jeszcze jedno oglądałeś tą bajkę?MLP obejrzyj po angielsku z 4/5 odcinków a może wciągnie.Powinno.

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Wątpię, najbardziej w niej denerwuje mnie właśnie ta dziecinność co w angielsko języcznej wersji raczej się nie zmieni.

ocenił(a) serial na 8
czejen945

Cóż w serialu który wykorzystuje elementy Star traka,Metal gear solid,Music men'a,gwiezdnych wojen itd mimo wszystko ciężko mówić o totalne dziecinności.

ocenił(a) serial na 10
Macintosh

Umówmy się że to do mnie nie przemawia i zakończmy temat bo chyba na tym mojim 1\10 serial aż tak nie traci.Zresztą jeśli jest się fanem to ocena nie jest ważna (dla nie kumatych żartowałem z tym DB Z)dlatego niezbym mnie interesuje ocena serialu czy filmu innych ludź bo liczy się dla mnie tylko moja ocena.

ocenił(a) serial na 8
czejen945

Cóż nie mam nic przeciwko dyskusji.Jeżeli jednak chcesz ją zakończyć ok i rzeczywiście twoja ocena nie ma znaczenia(jak i moja i każdego innego dupka z internetu).

użytkownik usunięty
czejen945

O mamciu ten słynny czejen945 mogę o autograf ?

użytkownik usunięty

Do autografu trzeba mieć konto :P

Mam konto :P zmieniłem image Andrzejku

ocenił(a) serial na 10
AndrzejSparkl

O rany. A niby czemu słynny.

ocenił(a) serial na 8
czejen945

Zgadzam się, a najbardziej z ostatnim punktem.

czejen945

zamknij się hejterze w....... wszystkich na tym forum

użytkownik usunięty
Katamaran_filmweb

Wynocha z takimi prowokacjami, głupi brony!

ocenił(a) serial na 9
Katamaran_filmweb

Doskonale tutaj widać przykład że agresja tworzy więcej agresji. Nie rozumiem po co taka wypowiedź, przecież i tak nic nie osiągniesz mówiąc w ten sposób. Jeszcze nigdy taka postawa nie wyszła nikomu na dobrze. Sam widzisz reakcję jednego z naszych Andrzejów.

ocenił(a) serial na 10
Katamaran_filmweb

Chyba ci się fora pomyliły, łośku. Jestem fanem PnP więc nie rozumiem o co ci chodzi!!!!!

rainbowcrash

nienarzekaj

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9

Gdzie mógłbym obejrzeć kilka odcinków? Ewentualnie z kąd ściągnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones