Posłańcy

2015 13 odcinków
Posłańcy
6,4 2 556
ocen
6,4 10 2556
2 734
chce zobaczyć
{"type":"film","id":711134,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Messengers-2015-711134/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Posłańcy
 • po dwóch odcinkach nawet się mi spodobał zobaczymy jak będzie później ale serial zapowiada się dość dobrze, co ważne serial mnie nie nudził, dam szansę następnym odcinkom i zobaczymy bo na pełną ocenę trzeba obejrzeć trochę więcej

 • robin_1752 No to dużo nie obejrzysz, bo serial właśnie trafił do kosza. Stacja emitująca serial zrezygnowała z powodu beznadziejnej oglądalności.

 • pionder23 oo to niedobrze,ciekawe ile odcinków wyemitują ,nie wiedziałem o tym że trafił do kosza

 • robin_1752 Ponoć trzy odcinki na pewno zostały wyemitowane. I prawdopodobnie właśnie po nich postanowiono zrezygnować z serialu. Musisz popatrzeć po serwisach kanałów telewizyjnych, najlepiej stacji która emitowała ten serial. Przykro mi. Właśnie sam miałem zacząć oglądać ten serial, mam już nawet jeden odcinek. Ale po takiej informacji stwierdziłem że nawet nie będę zaczynał oglądać, szkoda robić sobie smaku... Tym bardziej że wśród części komentarzy wyczytałem że jest całkiem niezły. Zastanawiające, że w USA zyskał taką małą oglądalność. Pewnie ludzie już trochę mają dosyć podobnych historii, stały się dla nich wyświechtane i czekają na coś bardziej świeżego, z nową ideą. Nigdy nie zrozumiemy wszystkich, hehehe ;) Co zrobić...?

 • pionder23 Nie miał szansy zyskać więcej, skoro dano mu najgorsze z możliwych miejsc w ramówce.
  Poza tym Amerykanie własnie nie chcą nic nowego. Im się podobają takie procedurale ciągnięte przez X lat, co odcinek kogoś operują/skazują i tak w kółko. Teraz wyciągnęli na tapetę zastępy supergetrów i też to będą wałkować do upadłego.

 • margopearl ocenił(a) ten serial na: 8

  kosovitz Bardzo przyzwoity serial. Szybko sie go oglada. I dosyc fajnie wplatana wizja apokalipsy do owczesnego swiata.

 • Rossellinique ocenił(a) ten serial na: 5

  kosovitz Dokładnie, tym bardzie,j że ten serial jak kilka innych które oglądałam rozkręca się dopiero po 5 odcinku. Na jeden sezon to dużo, na kilka już nie. Z drugiej zaś strony po tym jak obejrzałam dziś właśnie ostatni odcinek stwierdzam, że chyba jednak dobrze się stało, i że nawet fajnie że jest jeden sezon, bo scenariusz i ta historia wystarczyła tylko na jeden, ciągniecie tej opowieści jest dla mnie bez sensu, bo nawet nie miało by o czym być, a tak to pozostaje niepewność co zdarzy się dalej.

 • pionder23 Można gdzieś obejrzeć?

 • robin_1752 Jestem dokładnie w tym samym punkcie, w którym byłeś dzieląc się swoimi wrażeniami. Mam dokładnie identyczne odczucia. Serial trzyma poziom, nie ma przynudzania, role odgrywane są na prawdę dobrze. Jestem ciekaw co dalej.