serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Powrót Arabeli

Arabela se vrací
1993
30m
7,2 660
ocen
7,2 10 1 660
Rumburak zamierza wyrównać rachunki z Arabelą oraz zostać królem w krainie bajek. więcej mniej
Powrót Arabeli zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Arabela i Petr są szczęśliwym małżeństwem, właśnie spodziewają się dziecka. Honzik i Marzenka są na studiach, związanych tematycznie z bajkami. Aby zdać pomyślnie egzamin, chcą przyprowadzić do profesora jakąś bajkową postać. Muszą się więc dostać do kraju bajki, gdzie byli już jako dzieci. Przeżywają tam wiele ciekawych przygód. W filmieArabela i Petr są szczęśliwym małżeństwem, właśnie spodziewają się dziecka. Honzik i Marzenka są na studiach, związanych tematycznie z bajkami. Aby zdać pomyślnie egzamin, chcą przyprowadzić do profesora jakąś bajkową postać. Muszą się więc dostać do kraju bajki, gdzie byli już jako dzieci. Przeżywają tam wiele ciekawych przygód. W filmie pojawia się także Rumburak, który za wszelką cenę chce zostać królem bajek. Musi zatem "unieszkodliwić" męża Xeni - starszej córki króla , by pojąć ją za żonę. Chce także wyrównać porachunki z Arabelą, sprawiając, że zamiast dwóch małych bobasków, rodzi dwóch dziadków...

studio
Ceská Televize / Westdeutscher Rundfunk (WDR)
tytuł oryg.
Arabela se vrací
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Rozbudowa druga seria Arabeli jest także pełna napięcia i humoru. Można obejrzeć.

Swietny serial od poczatku do konca. Sentyment i ogladanie czeskich produkcji z dziecinstwa to jedno, ale obiektywnie rzecz biorac to rewelacyjny, zabawny serial. Wszystkie odcinki po prostu pekaja w szwach od pomyslow, zartow. Gra aktorow jest dobra, moze nie do konca wyrownana. Calosc przesiaknieta jest typowym,...

Chyba widzę to pierwszy raz - dziś na tv4 się zaczął. Aktorów nieźle czas posunął do przodu. I tak jak mówiłęm Xenia nadal piękna i sexy.

Widziałem wyraźnie na końcowych napisach. Już nie było Czechosłowackiej Telewizji tylko Czeska Telewizja więc na pewno to był rok nie wcześniejszy niż 1993 !!!!!!!!!!!!!!!!

Arabela 2

ocenił(a) serial na 10

powrót Arabeli mozna kupic na dvd w empiku i merlinie ale tylko odc 1-7 nie wiem ile ich razem było!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones