film

Rumburak

1984
1h 30m
6,9 276
ocen
6,9 10 1 276
Głównym bohaterem filmu jest znany z serialu 'Arabela' czarodziej II kategorii - Rumburak. Tym razem jest zdany sam na siebie w realnym świecie, gdyż zapomniał zaklęcia,... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Rumburak zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Głównym bohaterem filmu jest znany z serialu 'Arabela' czarodziej II kategorii - Rumburak. Tym razem jest zdany sam na siebie w realnym świecie, gdyż zapomniał zaklęcia, które mogło by go przenieść z powrotem do krainy baśni i bajek. Za dnia ma postać gawrona, a w nocy - człowieka. Rumburak poznaje, czym są typowe ludzkie uczucia, musi też ukrywać się przed wrogiem wszelkich zwierząt - inżynierem Zachariaszem...

na podstawie
Miloš Macourek (materiały do scenariusza, historia)
studio
Filmové Studio Barrandov / Westdeutscher Rundfunk (WDR)
tytuł oryg.
Rumburak
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ja lata 80-te wspominam z wielkim sentymentem.Chociaż nie było wielkiego wyboru jeśli chodzi o kanały telewizyjne,to to co leciało przyciągało całe rodziny!

Czego by nie zagrał, dla mnie na zawsze pozostanie Rumburakiem!

Wydawało mi się że to był serial puszczany kiedyś w ramach dobranocki... Ale to było lata temu, a mi on się średnio podobał (w porównaniu do Arabelli) więc nie jestem pewny. Może to był film ale został pocięty na kawałki i puszczony w częściach albo z serialu zmontowano film. Może ktoś z lepszą pamięcią mi pomoże :)

Hubero Kororo.

ocenił(a) film na 7

Ten film broni się i dzisiaj, bo jest bardzo śmieszną groteską (z silnymi elementami baśni, ale jednak groteską). Ciekawe, że ma na koncie tylko niecałe 100 głosów w tym szczątkowe dwie wypowiedzi, ale nikt nie zająknął się, o czym jest ten obraz... A jest on o... Sami zobaczcie, warto. Uśmiejecie się. Hubero Kororo.

Wtedy rządziło bo nic innego w sumie nie było do oglądania :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones