PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782174}

Pracujące mamy

Workin' Moms
7,5 7 747
ocen
7,5 10 1 7747
Pracujące mamy
powrót do forum serialu Pracujące mamy

Serial dla mam

ocenił(a) serial na 9

Jak to możliwe, ze taki serial nie ma komentadzy. I tych pozytywnych ( pracujace mamy mają totalnie pod górkę) i tych negatywnych (te nianie pracują po 12 godzin?? O ch. tu chodzi???".

ocenił(a) serial na 8
kojoneczka

Ja też nie rozumiem, dlaczego brak tu dyskusji!

ocenił(a) serial na 9
kojoneczka

Bo tego serialu nie oglądają ludzie którzy nie mają dzieci, a ci którzy mają dzieci nie mają czasu na seriale :D :D :D

metaxxa

A Wypraszam sobie , mam trójkę , dziś jakimś cudem za jednym pociągnięciem obejrzałam cały sezon .

Marwini

;-)

ocenił(a) serial na 8
metaxxa

Nie mam dzieci, nie zamierzam mieć, a serial oglądam i wielbię. I co Ty na to, Metaxxa? :P

ocenił(a) serial na 9
malvi_filmweb

Mój komentarz był z przymrożeniem oka ;)

metaxxa

O, przepraszam. Ja - póki co bezdzietna - bardzo chętnie oglądam takie seriale ;) Świetnie się przy nich bawię, wzruszam. Ten szalenie mi się podoba. Podobnie jak The let down :)

ocenił(a) serial na 10
kojoneczka

Właśnie obejrzałam cały serial, świetny! Nieźle się uśmiałam :D

kojoneczka

Jest naprawdę niezły! :)

ocenił(a) serial na 7
kojoneczka

Rzeczywiście, spodziewałam się ciekawych dyskusji a tu zonk

ocenił(a) serial na 7
anet__

Jestem po całym sezonie. Wow !
Właśnie zaglądam tu poczytać komentarze a tu cisza :)
Dawno się tak nie uśmiałam :)
Kochane Mamuśki czy wasze pociechy też Wam tak dają w kość ? ale z drugiej strony jak je nie kochać ? Ten dysonans uczuć od złości do miłości :D można zwariować :D
Mam córkę (ma 2,5 roku ) i dziś wychodząc do pracy mówię do niej :
Kocham cię Wiki.
Wiki : yhy
Ja: Co się odpowiada?
Wiki: Nie mam czasu, ale dziękuje :D

skarpeta22

Ahahahahaha.

ocenił(a) serial na 10
kojoneczka

Świetny serial :D uwielbiam. 2 sezon znacznie lepszy niż 1, a już 29 sierpnia netflix puszcza 3

ocenił(a) serial na 9
Iza_Kluba

A też wpadłam poczytać, dziecko kochane śpi, właśnie skończyłam 2 sezon, bardzo wciąga, dobrze że teraz 3 dostępny będzie

ocenił(a) serial na 7
kojoneczka

Odpowiedz jest prosta. W PL jest mało pracujących zawodowo mam, przynajmniej na takichstanowiskach, jak bohaterki serialu. Nie bardzo kto ma sie identyfikować z serialowymi mamami. Nie chce generalizować, ale obstawiam, ze nasze polskie mamuśki wolą Koronę Królów lub cos ala w podobie;) pozdrawiam wszystkie pracujące mamy!

olgsl

No nieźle.

ocenił(a) serial na 7
kojoneczka

sama jestem zaskoczona ale pomimo tego ze sama nie jestem working mom (tylko working) to serial bardzo do mnie trafił. Pod przykrywką komedii porusza bardzo wiele trudnych tematów. Z sezonu na sezon wręcz coraz ciekawszy.

ocenił(a) serial na 9
kojoneczka

Uwielbiam!!!! Super serial!

ocenił(a) serial na 8
kojoneczka

Też nie jestem mamą, a serial bardzo mi się podoba. Jest poruszane wiele ciekawych spraw i tematów w przystępny i interesujący sposób. Choć muszę też przyznać, że drażnią mnie urwane i niedopowiedziane wątki (dziewczyna Iana, proces byłego Ann, zmiana Mika o 180 stopni) oraz chętnie czasem bym przystopowała z natłokiem wydarzeń, dziwnych wypadków i przypadków itp. na rzecz skupienia się nieco na relacjach głównych bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones