PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658219}

Prawdziwe uczucie

Amores Verdaderos
7,7 1 026
ocen
7,7 10 1 1026
Prawdziwe uczucie
powrót do forum serialu Prawdziwe uczucie

Chodzi mi o to, by główny wątek dotyczył związku dojrzałych ludzi, jak Victorii i Arriagi. Kojarzę jeszcze tylko 'Triumf miłości'. Macie jeszcze jakieś propozycje?

ocenił(a) serial na 9
szybka_2

"La malquerida", ale do obejrzenia tylko w oryginale. No i "Kobieta ze stali" - aktorzy po 40 udający młodszych

ocenił(a) serial na 8
Edi13

Za "La malquerida" nawet się nie biorę, bo jeśli chodzi o hiszpański, dopiero raczkuję. W "Kobiecie ze stali" występują młodzi ludzie i wyglądają młodo. Dla mnie 40-stka to pełnia młodości. :) Ale dzięki za pomysł, bo ta tlw jest na yt i chyba mi się spodoba po wstępnym zapoznaniu.
Znasz hiszpański? Właśnie pomyślałam, żeby zacząć się uczyć, bo wprost uwielbiam ten język, ale kompletnie nie wiem od czego zacząć. Książek jest mnóstwo do nauki i nie wiem co wybrać żeby się nie wkopać w jakieś nieprzystępne tomiszcza. Z góry dziękuję za pomoc! Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
szybka_2

Nie ma za co:) Mi się nawet STD podobała.
A co do hiszpańskiego to niestety nie znam. Trochę rozumiem po hiszpańsku, bo podczas oglądania telenowel się osłuchałam, ale to zdecydowanie za mało, żeby np. oglądać telki w oryginale. Od września po obronie planuję iść na kurs hiszpańskiego. A do nauki fajna jest książka Beaty Pawlikowskiej "Blondynka na językach". Można uczyć się z książki albo z płyty i to w przystępny sposób

ocenił(a) serial na 8
Edi13

No właśnie ja tez z telenowel nauczyłam się rozumieć pewne rzeczy, ale fakt, że to za mało. Pawlikowskiej jakiś czas temu kupiłam rozmówki i też są fajne. :)

ocenił(a) serial na 7
szybka_2

jak można telenowele oglądać?!

marcin_lendzion

Można chociaż akurat tej nie oglądałem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones