PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

6 316
chce zobaczyć
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Do tej pory nie przepadałam za tą aktorką, drażniła mnie jako Niania Frania ale tutaj grała naprawdę fajnie i naturalnie. Myślę, że wykreowała w tym serialu bardzo fajna postać i wielu widzom spodoba sie taka bohaterka. Cały ten serial to w ogóle miła odmiana po tych wszystkich słabych produkcjach TVN typu Prosto w serce, Majka, Magda M czy nawet Przepis na życie w których fabuła jest prosta jak konstrukcja cepa, dialogi nie zbyt mądre i w ogole wszytsko kreci się zawsze wokół wątku pary ktora sie kocha ale z powodu intryg podstepnych ludzi albo innych bzdurnych przyczyn nie potrafi byc razem :) Pierwsze 2 odcinki Prawa Agaty mnie naprawde miło zaskoczyły i liczę że dalej będzie się ten serial tak fajnie rozwijał :)

jufka

Tak, Agnieszka Dygant z pewnością jest dużym plusem dla serialu. Drażni mnie jednak to, że Prawo Agaty jest kolejnym serialem, w którym to twórcy starają się udowodnić, jak pięknym i wspaniałym miastem jest Warszawa. Już oglądając Magdę M. można było odnieść wrażenie, że akcja toczy się gdzieś na wschodnim wybrzeżu Stanów w jednej z tamtejszych metropolii, ale tutaj to już po prostu przegięli. Warszawa jest tak boleśnie przekoloryzowana, że przypomina jak nie Nowy Jork, to w innej chwili z innego ujęcia Los Angeles i to jest naprawdę frustrujące, bo pokazujmy rzeczy takimi jakimi są. Jeszcze wszyscy będę myśleć, że to betonowe szare miasto rzeczywiście tak wygląda i niestety przy odwiedzeniu go, srogo się zawiodą.

Brooklynne_Accola

Hej, przecież to tylko bajka! Kto by chciał oglądać seriale, w których wszystko jest szare i do bólu normalne. TVN-owskie seriale z założenia mają być odskocznią od codzienności i mnie to akurat odpowiada... Lubię "Przepis na życię", uwielbiałem "Magdę M" i chyba polubię też "Prawo Agaty"... Natomiast nigdy nie oglądam seriali codziennych jak "Majka", "Julia" czy "Klan". To są gnioty, a takie seriale typu "1h / 1 week" są zazwyczaj warte uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones