PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

6 316
chce zobaczyć
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Moim skromnym zdaniem( wyrażam tylko swoją opinię) Justyna bardziej pasuje do Bartka
Jankowskiego. Uważam tak, z tego względu iż związek tych dwojga miałby więcej ciekawszych
wątków. Aniela jest taka strasznie szybka do rozszyfrowania, a Justyna nie, może dlatego tak ciągle
czekam, aż w serialu pojawi się Bartek i Justyna. Aniela próbuje przypodobać się Bartkowi, Justyna
mimo że jest z nim w ciąży(niechcianej, która wynikła z podstępu do wyciągnięcia informacji) nic od
niego nie oczekuje, na pewno wstydzi się tego co zrobiła, dlatego go unika. Jednak ciąży nie usunie,
oznacza to, że posiada dobre serce, bo jeśliby usunęła to wtedy okazałoby się, że jest wredną
małpą.

Katia77

Mi akurat bardziej pasuje Aniela. Jest moim zdaniem bardziej tajemniczą postacią i ciekawszą. Justyna początkowo pasowała mi do niego, ale jednak Aniela wydaje się być bardziej sympatyczna. Jeszcze nie wiadomo kogo to dziecko, niby Agnieszka Dygant powiedziała "Mikołajczyk będzie ojcem" ale ja bym nie wierzyła. Nie wierze, że od tak zdradzają takie informacje. Co to za polityka. Chyba, że oglądalność im spada to chcą zwrócić uwagę.

Zuza_20

A jednak to jego dziecko :) Ciekawe jak to się dalej rozwinie :)

Katia77

Zgadzam się. Aniela tylko się zmarnuje przy tej ciepłej klusce:) Nudna Justyna jak najbardziej ok dla niego:)

LeiaSkywalker

Dokładnie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones