PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 tys. ocen
7,2 10 1 43275
6,0 2 krytyków
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

Dzisiaj obejrzałem premierowe odcinki tego serialu, trochę z nudów, trochę z ciekawości i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Fajnie zrobiony, niezła obsada, dobre ujęcia, przyjemnie dobrana muzyka, dobrze się prezentuje wizualnie. Nie będę się wypowiadał o fabule, bo ciężko to ocenić po dwóch pierwszych odcinkach. Poza tym, mógłbym być nieobiektywny, ponieważ z reguły nie oglądam seriali i ten też nie będzie wyjątkiem. Ale czuję, że może mieć dużą oglądalność. :)

luca.lu

Fabuła mnie różnie mile zaskoczyła, przypomniał mi się stary serial TVN "Kryminalni" tam też w każdym odcinku była poruszana inna sprawa, a w to wszytko wplątane były problemy i historie osobiste głównych bohaterów. Jednak nie zgodzę się, że serial jest dobrze zrobiony. Przytoczę swoja wypowiedź z innego tematu: Montaż i kamera to coś okropnego, ujęcia skaczą po ekranie sekunda po sekundzie. Ciągle
w kadr wchodzi coś co nie powinno albo drzwi albo jakaś kolumna albo ramie innej osoby.
To wprowadza widza w dezorientacje. Gdy główna bohaterka wysiada z auta i wystawia
jedną nogę w kolejnym ujęciu już jest 2 metry od auta. Brak spójności w montażu.

Nightforce

tez jestem mile zaskoczona;)

ocenił(a) serial na 7
luca.lu

rzeczywiście przyjemnie się zapowiada:)

ocenił(a) serial na 7
luca.lu

no miejmy nadzieje :D ze sie nie rozczArujemy negatywnie :D nie chcialo mi sie teog ogladac ale jest dobrze jak narazie:) w sam raz na niedzielny wieczór :D

luca.lu

pozytywnie :) myślę, że się wciągnę xD

luca.lu

jak na polski serial nawet nawet ;), chociaż ta ostatnia scena z tą ewą rzucającą się w ramiona kierowcy(niestety nie pamiętam jego imienia) w sądzie już trochę przesadzona, ale rola Agnieszki Dygant na duży plus.

kate_wodnik

Fakt, po tych pierwszych 2 odcinkach ta scena jest najgorsza, przesadzona i nienaturalna. Ale i tak serial zapowiada się całkiem spoko...

luca.lu

TVN robi bardzo dobre seriale(nie wliczając brzydul i innych majek), od dawna stoją na wysokim poziomie, chociażby "Usta Usta" czy "odwróceni". Myślę że nie zejdą poniżej pewnego poziomu, i tym razem zobaczymy dobrze opowiedzianą historię.

ocenił(a) serial na 10
luca.lu

zapowiada się fajny serial.