PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627156}

Prawo Agaty

7,2 43 191
ocen
7,2 10 1 43191
Prawo Agaty
powrót do forum serialu Prawo Agaty

To już czwarty sezon tego najlepszego serialu w Polsce:) Obejrzałem wszystkie odcinki i żaden
mnie nie znudził. Aktorzy świetni, panią Agnieszkę Dygant uwielbiam. Kożuchowska bardzo dobra
w roli nieustępliwej pani prokurator Okońskiej. Ten serial jest zrobiony z rozmachem i to widać.
Mam nadzieję,że będzie 5 sezon na wiosnę:) Pozdrawiam wszystkich fanów tego serialu :)

ocenił(a) serial na 9
filmaniak_1042882

Masz zupełną rację :)

użytkownik usunięty
filmaniak_1042882

podbijam ;D
ciekawie się ogląda...

Na pewno jest to jeden z najlepszych seriali polskich ostatnimi czasy. Jednym tchem obejrzałem dwie serie, właśnie zaczynam trzecią. :)

ocenił(a) serial na 8
filmaniak_1042882

Serial jest dość ciekawy, ale czy najlepszy? Nie powiedziałbym akurat ja :) Chwilami to, co dzieje się na sali sądowej, powoduje u mnie powinność wydłubania sobie oczu łyżeczką do herbaty.

ocenił(a) serial na 9
filmaniak_1042882

powiedziałbym, ze Prawo Agaty jest jednym z najlepszych seriali w tym kraju, ponieważ za dużo dobrych to nie ma...

ocenił(a) serial na 3
kacper6381

Wszystkie wasze komentarze brzmią, jak sponsorowane posty promujące produkty.

ocenił(a) serial na 1
Warabaranara

brawo brawo, popieram

ocenił(a) serial na 5
filmaniak_1042882

Lubię ten serial jest dobrze nakręcony i wykonany ALE szkoda, że ma tyle błędów dotyczących prawa a zwłaszcza procedur procesów i aplikacji adwokackiej. "Dzięki" takim serialom ludzie mają bardzo fałszywy obraz aplikantów i prawników.

ocenił(a) serial na 7
toful

Jak na polski serial, to jest całkiem ok. O błędach się nie wypowiem, bo nie mam pojęcia na temat całej otoczki prawnej ;) Choć jeśli błędy są tak irytujące i karygodne jak te w "Lekarzach", których nie mogłam znieść po kilku odcinkach, to współczuję prawnikom ;)

ssqu

fakt, człowiek ma ochotę czasem wyjść z siebie, ale z sezonu na sezon coraz mniej są zauważalne - może i dlatego, że twórcy postawili na życie prywatne bohaterów... nie zmienia to faktu, że oba seriale to bajki, a nie rzeczywistość - chciałabym zobaczyć publiczny szpital, który chociażby wygląda jak ten z serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones