PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204710}

Prawo i bezprawie

Law & Order: Trial by Jury
7,3 144
oceny
7,3 10 1 144
Prawo i bezprawie
powrót do forum serialu Prawo i bezprawie

Świetny serial. Nie mogę wyjść z podziwu, że przez tyle odcinków nie skończyły im się pomysły na scenariusz.
Więcej niż poprawne aktorstwo, ciekawe, często kontrowersyjne tematy na wokandzie sprawiają, że serial ogląda się bardzo przyjemnie. Natomiast minimalizm środków skupia uwagę na temacie i postaciach, jednocześnie - co równie ważne w przypadku seriali - zmniejsza koszty produkcji.
…po obejrzeniu tylu odcinków, miałem dziwne odczucia w stosunku do postaci w Dirty Dancing granej przez Orbacha - miałem wrażenie, że zaraz wyskoczy z tekstem do Swayze'yego jak do ulicznego przestępcy. :D

Gogodance

Nie mogę załapać tego podekscytowania 13 odcinkowym serialem. Obejrzyj podstawę Law&Order która dociągnęła 21 sezonów a dwa spin-offy mają już po 13 i 10 sezonów pod tym względem Trial by Jury wypada cieniutko.

ocenił(a) serial na 6
Gogodance

Mi też się podobał, spora zasługa w tym ciekawych spraw. Dziwne, że go tak szybko skasowano, ale widocznie konwencja tego typu seriali się wyczerpała. Tak jak skończyła się moda na te wszystkie CSI.

creep_

no prawo i porzadek MA OOOGROM CROSSOVERÓW trudno by kontynuowali, aż tyle seriali. Zresztą sam prawo i porzadek umrze kiedyś, bo moda na seriale niemalże czysto proceduralne umiera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones