PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713317}

Projekt Manhattan

Manhattan
7,3 1 317
ocen
7,3 10 1 1317
Projekt Manhattan
powrót do forum serialu Projekt Manhattan

Kabuuuum !!!

ocenił(a) serial na 8

GoT ocena 8.8 serial, który nie wnosi nic do życia prócz taniej rozrywki, a tu taka perełka i ocena ledwo powyżej 7 ehhhh. Subiektywnie: mega klimat, wyraziste postaci, dobre dialogi, niezła muzyka, a przede wszystkim poruszony trudny i ciekawy temat.
Zdecydowanie plasuje się w moim top 5 ulubionych seriali po Narcos, Broadchurch, Carnivale, The Killing i Vikings.
Megaaaaa!!

Whity_Dwarf

Widzisz, a mnie w ogóle nie zachwycił, pomimo, że wśród moich ulubionych seriali są raczej same dramaty (może oprócz Narcos i Gomorra). Po pilocie mam mieszane uczucia, na tyle obojętne, że nie wiem czy brnąć w to dalej.

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Brnij ! Nie pożałujesz. Oglądnąłem dużo seriali, jeszcze więcej nie widziałem, ale ten wart jest każdej minuty poświęconego mu czasu. Jest masa seriali, ktore lubię jak The Orange Is The New Black, Downton Abbey, Deadwood czy The Wire, ale równie duże wrażenie, jak ten zrobił na mnie tylko serial Six Feet Under, który swoją drogą jest zajebisty.

Whity_Dwarf

Nie zaprzeczę, Six Fit Under jest zajebisty! Na razie wkręcił mnie kryminalny Longmire, całkiem lekko się go ogląda, choć drugi sezon mocniej wnika w osobowość szeryfa. Zapewne wrócę do Manhattanu, żeby się przekonać czy mnie do siebie przekona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones