Prosto w serce

2010 197 odcinków
Prosto w serce
4,8 12 389
ocen
4,8 10 12389
1 117
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":2}
{"type":"film","id":597228,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Prosto+w+serce-2010-597228/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Prosto w serce
 • Chester79 ocenił(a) ten serial na: 8

  Chciałbym zaproponować wam zabawę polegającą na wyszukiwaniu w polskiej wersji nawiązań i odwołań do argentyńskiego oryginału.
  Wiadomo, że to jest polska wersja, remake, czy raczej licencyjna adaptacja oryginału, ale chodzi mi np. o takie fakty, ciekawostki jak:

  1. Fakt ogólny firma Sagowski Development prowadzi interesy z Argentyną (czyli z krajem z którego pochodzi oryginał telenoweli)
  2. Przyjęcie w ambasadzie argentyńskiej [odc. 24] - ambasador nazywa się Martin Quessada, a jego asystentka Esperanza Munos (czyli mają imiona i nazwiska bohaterów oryginału)
  3. Gdy Felix Warecki rusza w podróż dookoła świata [odc. 162], Artur daje mu wizytówkę i poleca mu gdy będzie w Argentynie zgłosić się do swojego przyjaciela Facundo o pomoć (jak wiadomo Facundo Arana grał główną rolę w oryginale).


  Na razie tylko te 3 sobie przypominam, jeśli pamiętacie jeszcze jakieś to wrzucajcie je tutaj z kolejnymi numerkami.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 8

  Chester79 Quique - koń na którego drugi raz stawia Czarek a w oryginale Quique to chłopak Monity, czyli polski Czaruś xD

 • miowq ocenił(a) ten serial na: 5

  Chester79 W 64 odcinku, w ktorym Czarek bierze udzial w teleturnieju Milion leży, prowadzący pyta się: Jak nazywa sie telenowela z Natalią Oreiro. Czarek odpowiada Sos mi vida a prowadzacy spytal sie czy ogląda a on odpowiedział, że tak i wypowiedział się o narzeczonym Monity, którego gra.