PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 216
ocen
7,2 10 1 10216
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

Jak wam się podobał? Jak oceniacie tę ostatnią scenę? Mnie po prostu wbiło w fotel, jak
Pete upadł, wie ktoś może czy są w necie jakieś wzmianki o tym, ze on umrze czy coś?
Moja ulubiona postać, więc szkoda. Strasznie mnie Violet wkurzyła tym wyjazdem
Odcinek na plus, dużo zaskakujących akcji. Nie mogę się już doczekać września.
A i w połowie filmu byłam nieco zdezorientowana, jak wszyscy zaczęli niby opuszczać
praktykę, " no ale jak to? chyba będzie kolejny sezon?".

girlrose

wszyscy się rozpierzchli, aż dziwne i smutne. Jeśli będzie kolejny sezon, a chyba będzie, to duuuużo zmian na czeka. Pod tym względem finał ciekawy, bo wszyscy będą czekać z niecierpliwością na wrzesień, na to co stanie się z praktyką oraz z Petem - masakryczna ta ostatnia scena z jego udziałem...

ocenił(a) serial na 8
Milennn

totalny kosmos.. jak to zobaczyłam to zakryłam usta dłońmi i tylko słyszałam swój własny głos 'o Boże, o Boże'. Mam nadzieję, że to się dobrze skończy, uwielbiam Pete'a! :((

ocenił(a) serial na 7
banan20

Pete raczej nie umrze, ale musieli coś na mocny koniec zrobić, bo tak to ten odc. nie był by dramatyczny. Viole mnie denerwuje w całym 4 sezonie. Myślę, że w 5 sezonie będzie się dużo działo, otworzą pewnie nową praktykę. Mnie ciekawi Conor, on ma być regularnym, aktorem w 5 sezonie i nie mam pomysłu czym on się zajmuje, uwielbiam jego sceny z Addie. szkoda, że z nim nie pojechała tylko wybrała Sama :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones