PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 216
ocen
7,2 10 1 10216
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

najlepszy odcinek sezonu 2

ocenił(a) serial na 6

Moim zdaniem na razie najlepszy jest odcinek 2x12. Addison ślicznie wygląda w tych krótkich poskręcanych włosach(100 razy lepiej niż w prostych!).
Z niecierpliwością czekam na odc 14:D

ocenił(a) serial na 6
_S_

w 2x12 Wyatt w końcu pokazał się bardziej ludzki. Zaczynam go lubić;)

ocenił(a) serial na 7
_S_

zgadzam się odc 12 był do tej pory najlepszy. Dobrze, że Addie rozstała się z Kevinem jakoś się zraziłam do niego ostatnio, ale za to Wyatta polubiłam i mam nadzieje, że się pojawi w następnych odcinkach ;d

ocenił(a) serial na 5
Zoe_

popieram 12 odcinek najlepszy..
Nie wiem ale to jakis Fetysz ogladanie tych wszystkich amerykanskich seriali...
Nie wiem co one w sobie mają ;]

ocenił(a) serial na 6
paczu666

dużo lepsze aktorstwo na przykład;)
też oglądam tylko amerykańskie seriale- jakie ty oglądasz?

ocenił(a) serial na 8
_S_

Odcinek 13 "Noting Fear" był świetny. Muzyka pod koniec odcinka świetnie dopasowana. Fajne też miała włosy Addison. Oczywiście świetne wejście miała Archer przyłapany na seks z Naomi jak zwykle przez Addi

ocenił(a) serial na 7
krystynka26

Archer jak zwykle najlepszy ;d szkoda, że Wyatt się już nie pojawi Addie znowu została sama

ocenił(a) serial na 6
_S_

Zawiodłam się na odcinku 14. Nawet mi do głowy nie przyszło, że Wyatt wyjedzie, myślałam, że dał Archerowi swój gabinet bo jest największy(w końcu on niby jest gwiazdą). Ja chcę Wyatta z powrotem! Z Addie! Mam nadzieję, że scenarzyści wrócą do tego pomysłu. PS.Gdzie w ogóle wyjechał Wyatt?

ocenił(a) serial na 7
_S_

też mam nadzieję, że scenarzyści nas zaskoczą pod koniec 2 sezonu i wróci Wyatt i będzie z Addie chciałabym żeby byli parą

ocenił(a) serial na 7
_S_

czytałam na jakiejś str wczoraj, że Wyatt ma inną pracę i nie będzie go już w PP ;/ szkoda

ocenił(a) serial na 8
Zoe_

Wiecie może kiedy będzie 15,16 i 17 odcinek ??

ocenił(a) serial na 8
umc__

odcinek 15 "Acceptance" zostanie wyemitowany 5 lutego 2009,
odcinek 16 "Ex-Life" zostanie wyemitowany 12 lutego 2009,
odcinek 17 "Wait and See" zostanie wyemitowany 19 lutego 2009.Odcinki te są powiązane z crossover Prywatnej Praktyki i Greys Anatomy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones