PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210086}

Przekręt

Hustle
8,1 1 470
ocen
8,1 10 1 1470
Przekręt
powrót do forum serialu Przekręt

banalny, infantylny, głupi, zerżnięty z klasyki, mało oryginalny i niezwykle naiwny. ale co z tego? ogląda się go z największą przyjemnością, uśmiechem na twarzy i z wielką frajdą. ouje!!! :)

nikt

dokładnie, potwierdzam i polecam

ocenił(a) serial na 8
grego1980

Ta...ale po 4 sezonie 4 odcinku (lub 3) nie ma Polskich napisów i po oglądaniu...inne kraje mają napisy do pozostałych sezonów ale my nie...Polska -.-

ocenił(a) serial na 10
Biogdan

Jak nie ma, to przetłumacz, a będą.
Słucham? Aaaa... nie znasz angielskiego, tak? Języka, którego znajomość jest w dzisiejszych czasach porównywalna do umiejętności czytania i pisania? No cóż... Polska -.-

ocenił(a) serial na 10
Marac

Serial jest genialny !Świetna aktorka Jaime Murray ,humor jest ,warto zobaczyć ,szkoda,że w TVP serial nie leci.

Marac

@ Marac

Ty tak na poważnie? Argument z kosmosu typu nie podoba Ci się to przełącz na pilocie/to nie oglądaj. kilka lat temu w szkołach angielski nie był obowiązkowy. Nie wszyscy mieli, nie wszyscy brali korki, mieli w życiu inne priorytety, potem nie koniecznie był czas na to itd itp Możliwości jest mnóstwo. Po drugie może nie każdy sobie radzi też z brytyjskim akcentem. Obejrzyj sobie Shameless Uk i powodzenia z nadążaniem.

I uważaj może jednak z takimi wypowiedziami bo jak Ci będzie brakować jakiś literek do filmu Almodovara to jeszcze ktoś będzie raczył napisać "jak nie ma, to przetłumacz, a będą. Słucham? Aaaa... nie znasz hiszpańskiego, tak?

Aha i po trzecie - w dzisiejszych czasach oprócz umiejętności czytania i pisania wielce pożądana jest kultura wypowiedzi więc
jeśli jesteś tak wielce mądry Panie to zachowaj to dla siebie i jednocześnie daruj sobie sarkastyczne wywody jaki to jesteś obeznany a reszta mniej yntelygentna.

No ale "no cóż... Polska".

ocenił(a) serial na 10
methiu2

Szkoda, że nie raczyłeś zauważyć w odpowiedzi na jaki komentarz napisałem co napisałem. Bo może byś coś zajarzył. A może nie. Pozdrawiam.

Marac

a twoja stara zna angielski?

ocenił(a) serial na 10
izolish1

Szkoda, że nie raczyłeś zauważyć w odpowiedzi na jaki komentarz napisałem co napisałem. Bo może byś coś zajarzył. A może nie. Pozdrawiam.

Marac

Ty znasz? to przetłumacz..cały naród analfabetow jezykowych bedzie Ci wdzieczny..;)

soglif3

Dlaczego miałby to robić? Niech się ludzie uczą angielskiego, zamiast wymagać od innych by coś dla nich zrobili. Sami skorzystają intelektualnie i moralnie. ;-)

Uh_Huh

taaa? to po co Ci szewc jak mozesz sam sie nauczyc buty naprawiac albo naprawiac kompy ..? Nie wszyscy maja predyspozycje do nauki jezykow obcych..

soglif3

Jak zapłacisz tłumaczowi, to pogadamy o istnieniu analogii.

soglif3

By the way, sam sobie szyje ubrania, naprawiam buty, o komputerze nie wspomnę. Słabość niektórych nie powinna być traktowana jako miara dla wszystkich.

Uh_Huh

jeszcze powiedz ze sam sobie robisz dzieci..;)

soglif3

Słabe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones