serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Przekręt

Snatch
2017 - 2018
1h
7,2 1 649
ocen
7,2 10 1 1649
Grupa drobnych naciągaczy znajduje ciężarówkę wypełnioną złotem, czym wplątuje się w świat przestępczości zorganizowanej. więcej mniej
Przekręt zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Przekręt
Zwiastun nr 2
Przekręt
Zwiastun nr 1
nr 2 2017-03-29T13:12:52 https://fwcdn.pl/webv/23/83/42383/snap1.42383.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/79/777979/serial_przekret__w_kwietniu_w_axn_.vp9.720p.webm

Albert, główny bohater serialu, marzy o wyjściu z cienia swojego ojca, znanego przestępcy. Idealna okazja nadarza się, kiedy chłopak dowiaduje się o możliwości napadu na ciężarówkę pełną gotówki. W realizacji planu pomagają mu przyjaciele, Charlie i Billy. Sytuacja komplikuje się, gdy mężczyźni przez pomyłkę napadają na niewłaściwy wóz. Wchodzą też w konflikt z Sonnym Castillo – lokalnym gangsterem i właścicielem klubu nocnego.

Zdjęcia do serialu kręcono w Manchesterze (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ciekawi aktorzy

ocenił(a) serial na 6

Nie mogę się już doczekać. Wszyscy lubiani przeze mnie aktorzy, fajna obsada, jestem ciekawa jak się zgraja. czekam na 1 odcinek!

średni

ocenił(a) serial na 6

Początek zapowiadał sie całkiem dobrze, pierwsze dwa odcinki były calkiem fajne. Potem jednak było tylko gorzej. Fabuła robiła się głupsza a postacie wzorowane na oryginalnych były po prostu gorsze. Najgorsze jednak były ciągłe efekty slow motion.

Fatalny scenariusz, tragiczne prowadzenie fabuły, kiepskie aktorstwo, irytujący montaż. Miało być lekko, zabawnie i z polotem, wyszło topornie, kulawo i infantylnie.

Tylko mi się wydaje czy tez macie wrażenie że to połączenie: Przekręt (2000), Porachunki (1998) i Rock'N'Rolla (2008)

Gdzie moge obejrzeć cały serial? Szukam i szukam nigdzie mie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones