serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Przeznaczeni

Star-Crossed
2014
1h
7,2 4 320
ocen
7,2 10 1 4320
Dziewczyna zakochuje się w kosmicie uczęszczającym do liceum, który razem z innymi Atrianami przybył do jej miasteczka przed kilkoma laty. Zobacz pełny opis
Przeznaczeni zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Kiedy Emery (Aimee Teegarden) miała 6 lat, do jej miasta przylecieli kosmici. W obawie przed obcą rasą, ludzie zdecydowali się wymordować nowych przybyszy zwanych Atrianami. Podczas wojny jeden z kosmitów - Roman (Matt Lanter) - ukrywał się w szopie za domem Emery. Dziewczyna pomagała mu przetrwać. Sześciolatkowie zakochali się w sobie,Kiedy Emery (Aimee Teegarden) miała 6 lat, do jej miasta przylecieli kosmici. W obawie przed obcą rasą, ludzie zdecydowali się wymordować nowych przybyszy zwanych Atrianami. Podczas wojny jeden z kosmitów - Roman (Matt Lanter) - ukrywał się w szopie za domem Emery. Dziewczyna pomagała mu przetrwać. Sześciolatkowie zakochali się w sobie, jednak ich radość nie trwa długo, gdyż Atrianie porwali Romana. Emery przez całe życie sądziła, że tego dnia jej przyjaciel stracił życie. Minęło 10 lat, a obca rasa osiedliła się na Ziemi, jednak jedynym miejscem, gdzie mogli żyć był "Sektor", który zamieszkiwali tylko Atrianie. Grupa kosmitów zdecydowała się wziąć udział w eksperymencie, który miał na celu integrację ziemian z kosmitami. Pierwszego dnia w szkole Emery odkrywa, że Roman nie zginął tamtej nocy. Ich dawne uczucie ponownie wiążę tych dwoje.

studio
CBS Television Studios / Isla Producciones / Space Floor
tytuł oryg.
Star-Crossed
inne tytuły
Oxygen (tytuł roboczy) USA
więcej
Zdjęcia kręcono w Nowym Orleanie (Luizjana, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

kontynuacja

ocenił(a) serial na 8

Serce pęka, kiedy robią dobry serial oraz go przerywają, mam wizję na jakieś pięć sezonów w przód, oni nie zrobili nawet drugiego. Niestety.

Super

ocenił(a) serial na 10

Niesamowity serial, odrazu wciąga. Ale dlaczego anulowali. Jestem załamana że 2 sezonu nie będzie :(

Wart obejrzenia

ocenił(a) serial na 5

Fabuła moim zdaniem ciekawa, dlatego szkoda, że nie ma kontynuacji. Serial mógłby być bardziej tajemniczy i melancholijny, gdyż dzięki temu trafiałby do szerszej publiczności. Podsumowując serial wart obejrzenia.

Ocena

ocenił(a) serial na 10

Przeznaczeni to najlepszy serial paranormalny jaki kiedykolwiek widziałam. Daje mu 10/10...
Jak dla mnie twórcy popełniają wielki błąd nie robiąc kolejnego sezonu.
Nie rozumiem dlaczego anulowali serial.
Jestem tak samo zawiedziona jak przy The Tomorrow People

A ten nie dostał szansy. Szkoda, bo można go spokojnie obejrzeć i się zrelaksować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones