PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182406}
5,6 2 747
ocen
5,6 10 1 2747
4,0 2
oceny krytyków
Przygody misia Colargola
powrót do forum serialu Przygody misia Colargola

Niech ktoś doda do obsady tę kobitę, która podkładała głos Colargolowi, żebym mógł ją ocenić na "1". Proszę.

Marac

Irena Siempińska .

ocenił(a) serial na 1
Nord_filmweb

OK, dzięki, ale żeby dodać do obsady potrzebne jest źródło tej informacji.

Marac

Ta pani ma swój profil na Filmwebie ( odwiedź go , jak chcesz ) . Na tym profilu jest jak wół : znana z
- Colargol na Dzikim Zachodzie
- Colargol i cudowna walizka
- Colargol zdobywcą kosmosu
Wprawdzie " Przygód Misia Colargola " tam nie ma , ale chyba to jedna i ta sama pani podkładała głos Colargolowi . A jak już go wyzywasz od potworów , to mam dla ciebie radę : wystarczy go kopnąć w krocze ( ktoś już na tym forum o tym pisał pod hasłem " Colargol , a cechy charakterystyczne misiów " ) .

ocenił(a) serial na 1
Nord_filmweb

Ale przecież ja Ci nie zarzucam kłamstwa, tylko piszę, że tak się nie da uzupełnić info na FW.

Marac

Ależ ja nie sugeruję , że mi zarzucasz jakieś kłamstwo . Po prostu zadałeś pytanie , a ja Ci udzieliłem na nie odpowiedzi . Bez spiny i po sprawie . Informacji na Filmwebie tak się faktycznie uzupełnić nie da , ale to wystarczy , abyś mógł wejść na profil tej pani i ją ocenić na "1" - a o to przecież prosiłeś w poście . I nie zapomnij o kopnięciu misia w krocze :-)

ocenił(a) serial na 1
Nord_filmweb

No tak, dzięki.

"I nie zapomnij o kopnięciu misia w krocze."

Zrobię jak nauczał mistrz Duke Nuke'em - wyrwę mu łeb i nasram mu do środka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones