PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 654
oceny
8,3 10 1 335654
8,8 21
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Co?

ocenił(a) serial na 8

NIe Rozumiem jakoś!przed chwilą leciał odc(18:30-19:00)I na końcu był taki tekst :Pamięci ....(komuś tam)
Po1Nie wiecie komu?
Po2Kto to był(w sensie producent,aktor jeśli aktor to kogo grał)

ocenił(a) serial na 10
Katie_Cassidy_2

z calym szacunkiem, ale "przed chwila lecial 18.30-19 niewiele mowi osobom, ktore nie ogladaly tv. moze napisz, o czym byl odcinek?

ocenił(a) serial na 9
satie333

Witam!!! Ja pamietam jak po jedym z odcinkow byl napis In memory of Gail....costam i wydaje mi sie ze nazwisko jednego z aktorow wiec wnoskuje ze ktos z rodziny ktoregos z Nich...

ocenił(a) serial na 10
Katie_Cassidy_2

s06e08 Odcinek dedykowany pamięci Gail Joseph. Prawdopodobnie była to osoba która pracowała przy serialu[może charakteryzatorka?] i zmarła przed emisją odcinka.

dezertx

Ja pamiętam tylko trzy dedykacje. 1- dla Gail Joseph 2- dla jakiejś tam
Kauffman i 3- dla Courteney Cox i Davida Arquette

Katie_Cassidy_2

Była jeszcze jedna - "mieszkańcom N.Y" po 9/11

Katie_Cassidy_2

nie wiem, czy jeszcze to kogoś interesuje, ale odpowiedź na pytanie, kim była Gail Joseph, jest tu: http://www.findagrave.com/cgi-bin/fg.cgi?page=gr&GRid=8048671

Katie_Cassidy_2

Gail Joseph pracowała w NBC (Jkby co Przyjaciele lecieli w NBC).

ocenił(a) serial na 10
Katie_Cassidy_2

''Gail Joseph is a casting director who has worked on the TV show "Friends". She was responsible for finding the actors and actresses who would play the main characters on the show. Her role as a casting director was crucial in assembling the talented ensemble cast that brought the beloved characters of "Friends" to life.

Gail Joseph's work on "Friends" contributed to the success and popularity of the show, which aired from September 22, 1994, to May 6, 2004, running for 10 seasons. The sitcom, created by David Crane and Marta Kauffman, followed the lives and adventures of a group of friends living in New York City.''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones