PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 334 983
oceny
8,3 10 1 334983
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Nie dziwi was,że czasami w ważnych momentach życia bohaterów nie ma ich rodzin, np. gdy Rachel rodziła dziecko i na pierwszych urodzinach Emmy nie ma jej rodziców. Wraz z narodzinami Emmy znika Ben-brakuje sceny z nim i Emmą. Pamiętacie inne takie sytuacje???

ocenił(a) serial na 10
ecwiek1

Dokładnie, też to zauważyłem. Serial traci tym na autentyczności.

ocenił(a) serial na 10
ecwiek1

Może coś w tym jest, ale nie zapominajmy:
1. Rodzice Chandlera- Rozwiedzeni, pokłóceni, Chandler ma do nich żal i nie utrzymuje kontaktu.
2. Phoebe- ojciec uciekł, matka zginęła przez dilera..(popełniła samobójstwo... i sama była dilerem :D) z siostrą jest skłócona.
3. Rachel- Matka była zaproszona na imprezę ciążową, rodzice byli na jej urodzinach itp,
4. Ross i Monica- ich rodzice często się pojawiają
Brak rodziny np przy porodzie czy na pierwszych urodzinach mnie nie dziwi. Już prędzej ich brak podczas różnych świąt. Ale to od biedy też dałoby radę wytłumaczyć.

ecwiek1

O ile pamiętam Bena nie było na ślubie Moniki. Ross siedział wtedy przy stole z dziećmi, czemu jego własnego nie było?

ocenił(a) serial na 10
gosick

Ben siedzi przy tym stole :)

domij

No fakt, sprawdziłam ;) zmyliło mnie trochę to, że Ross praktycznie zachowuje się, jakby siedział z obcymi sobie dziećmi, chyba nawet słowa nie zamienia z Benem.

ocenił(a) serial na 10
gosick

Tak, też mnie to zdziwiło. Ben w ogóle nie reaguje na to, że jego tata dosiada się do stolika dzieci. Mógłby się przecież ucieszyć, prawda?

ecwiek1

Ojciec Chendlera był transem z tego co pamiętam.

ocenił(a) serial na 10
ecwiek1

Faktycznie jedynymin rodzicami którzy niezbyt często pojawiają się w życiu córki (choć podobno są bardzo dumni z jej niezależności) są rodzice Rachel. Brak ich podczas narodzin i pierwszych urodzin Emmy.

martak5

Znacznie rzadziej widzimy rodziców Chandlera i Joey'a. Matkę Chandlera widzimy w pierwszym sezonie, gdy całuje się z Rossem, a potem tylko na ślubie. Ojca przed ślubem i na nim. Rodziców Joeya raz, gdy ojciec ma romans. Podobnie z Phoebe. Jej biologiczna matka pojawia się tylko, gdy Phoebs ją odnajduje i potem, gdy decyduje się urodzić dzieci Franka. Ojciec tylko podczas pogrzebu babci. Chociaż kontakt z nimi wydaje się odzyskany, to na ślubie ich nie ma.

ocenił(a) serial na 10
tupac1991

Podczas slubu Phoebe jej ojciec siedzi w więzieniu. To jest akurat wyjaśnione. Nie wiadomo jedynie co z matką..

ocenił(a) serial na 10
zuza_linka1999

Ojczym siedział w więzieniu. Biologiczny ojciec Frank się nie pojawił, co można jednak tłumaczyć tym, że już raz swoje dzieci zostawił, więc nie chciał odnawiać relacji.

ocenił(a) serial na 10
ecwiek1

Mnie to zawsze dziwiło podczas różnych świat pokazanych w serialu. Jednak mozna uznac, że twórcom chodziło o ukazanie jak paczka jest zżyta - najważniejsze momenty w życiu przeżywają razem, święta również spędzają razem jak rodzina. Nie zapominajmy, że praktycznie wszyscy rodzice są tu ukazani w negatywnym świetle: Phoebe właściwie nie ma starych, babcia umiera, z bratem się widuje, Chandler - wiadomo co, Rachel - rodzice rozwiedzeni, czasem się przewijają przez odcinki, ale z siostrami miała zawsze złe stosunki, rodzice Gellerów - niby ok, ale Monica zawsze miała na pieńku z matką. Zastabawia mnie tylko rodzina Joeya. Zawsze mówił o nich ciepło, a chyba pojawili sie tylko raz i to były jego siostry i babka, gdzieś w drugim sezonie....

ocenił(a) serial na 10
koraarok

Pojawili się jego rodzice przy okazji romansu ojca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones