PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532929}
6,4 4 525
ocen
6,4 10 1 4525
Przystań
powrót do forum serialu Przystań

.?

ocenił(a) serial na 6

Jak nazywa się aktor grający tego "bogatego lalusia".?
Bardzo proszę o odpowiedź. ;))

ocenił(a) serial na 6
anylka

Bartosz Gelner....myślę że to o niego Ci chodzi...Pozdrawiam

telimena79

Nieprawda Scarlett - bo to jest Marek Bukowski

poniżej link:

http://www.filmweb.pl/o13152/Marek+Bukowski

ocenił(a) serial na 6
telimena79

Tak.!
o niego mi chodziło. ;)
Bartosz Gelner, są może jakieś strony internetowe o nim.? ;>

anylka

Jest ;)
http://bartoszgelner.pl/

Anua

o tego wam chodziło? Eee tam. Naprawdę przystojny to w tym serialu jest Marek Bukowski...

ocenił(a) serial na 10
EM_DE_KE_AS

Zgadzam się Marek Bukowski:) Choć Bartosz Gelner również i Marcin Sianko także:)Ale Bukowski - to jest to - to ten typ:)

ocenił(a) serial na 6
anylka

To znowu ja, czy wiecie może jak nazywa się aktor grający Adriana, tego chłopaka, który spóźnił się na kurs.?

ocenił(a) serial na 10
anylka

Ten chłopak grający Adriana to - Mateusz Janicki:) Z tego co pamietam na poczatku grał Pawła w Pierwszej Miłości:) Ale zrezygnował.

viki_l

viki_l - dokładnie Marek Bukowski - i jego spojrzenie. I ten zarost. Ma w sobie to "Coś"

ocenił(a) serial na 10
EM_DE_KE_AS

Tak jest Marek Bukowski jest nie do przebicia:) Jedynie dla niego zainteresowałam się tym serialem:) myślałam że bedzie niewypał - ale fajnie że miło się "zaczarowałam":)
Ale Grzegorz vel Marek Bukowski mimo że nie ma jakiejś bardzo rozbudowanej tej roli - i tak jest NAJ - po prostu jak dla mnie może tylko być i nic nie robić, i tak mi to wystraczy:) A spojrzenie.....hooo - jest przenikliwe i pełne uroku:)

viki_l

Ja też zainteresowałam się tym serialem tylko ze względu na Bukowskiego i Anne Czartoryską (wcześniej znałam ją jako dziewczynę Adamczyka) teraz widzę że całkiem niezła jest. Te dwie osoby podobają mi sie w tym serialu najbardziej.
Ach...to spojrzenie pana Marka;)

ocenił(a) serial na 10
EM_DE_KE_AS

Ja zainteresowałam się tym serialem - całkiem na początku, pamietam że był chyba na jakimś portalu plotkarskim komentarz że pojawia sie Marek Bukowski, w jakims nowym serialu o ratownikach:) A i porównywali - do Deląga:) Ale co to za porównanie:)
Poźniej zapomniałąm o tym serialu, dopiero koło 4 odcinka gdzieś sobie przypomniałam:) I zastanawiała się czy ogladać dom nad rozl. czy przystań. W pierwszym było wszystko wiadome a przystań ..wielka niewiadoma - i oczywiście M. Bukowski:) Skusiałam sie na ratowników i nie żałuję:):)

ocenił(a) serial na 6
viki_l

mnie osobiście trochę zniechęciła zapowiedź "polski Słoneczny Patrol". ale kiedy był pierwszy odcinek, to z czystej ciekawości włączyłam. ;) Marek Bukowski ma cudowne spojrzenie... a Bartosz Gelner... cudo. :))

ocenił(a) serial na 10
anylka

Marek Bukowski - tak jak juz pisałam jest super przystojny gość, a jego postać jest "ozdobą" tego serialu:)a Olaf vel Bartosz Gelner - bardzo przystojny również - zwłaszcza w tych wyrazistych koszulach:) Tez go lubię. W ostatnim Tele tygodniu jest z im wywiad - wypowiada sie że udział w tym serialu był najpiękniejsza letnia przygodą:) I fajnie wypowiadał się na temat koleżanek z jakimi pracował - hehe i jak trenował z Kingą vel Wiolą - scenki wieczorkiem na pomoście:):)

ocenił(a) serial na 10
viki_l

A ja dziś sobie oglądłam ten 8 odcinek:) przedpremiera - na stronie http://www.tvp.pl/seriale/obyczajowe/przystan - ale trzeba zapłacić i to niemałao(: Ale nie mogłam sie doczekać:) Tez fajny odcinek - i zdecydowanie za krótko trwał:)

viki_l

aaa...! Nie kuś! do 20.15 jescze sporo czasu.. ; (

ocenił(a) serial na 10
dropit

Oj, sporo - dalego jak dla mnie za długo:) Powiem tylko że fajowy był:)Miłego ogladania:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones