6,4 4 351
ocen
6,4 10 1 4351
427
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":532929,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Przysta%C5%84-2009-532929/tv","text":"W TV"}]}
Przystań
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


Serial opowiada o życiu prywatnym i zawodowym grupy młodych ratowników, którzy w bazie ratownictwa wodnego na Mazurach, pod okiem starszych instruktorów, odbywają letnią praktykę. Szkolenie młodych ratowników to odpowiedzialne zajęcie – to właśnie oni  niosą pomoc poszkodowanym w wypadkach wodniakom. Choć motywacje do pomagania innymSerial opowiada o życiu prywatnym i zawodowym grupy młodych ratowników, którzy w bazie ratownictwa wodnego na Mazurach, pod okiem starszych instruktorów, odbywają letnią praktykę. Szkolenie młodych ratowników to odpowiedzialne zajęcie – to właśnie oni  niosą pomoc poszkodowanym w wypadkach wodniakom. Choć motywacje do pomagania innym mają różne, dla większości jest to poważne wyzwanie. Anka  (Anna Czartoryska) została zwolniona warunkowo z więzienia. Jej szkolenie jest formą resocjalizacji. Beata (Zofia Zborowska) potrzebuje licencji ratownika, by dołączyć do narzeczonego przebywającego w Anglii . Jest najsłabsza wśród kursantów, ale niezwykle ambitna. Daga (Anna Szymańczyk) do ratownictwa podchodzi poważnie. Kurs daje jej szansę, by w pełni mogła zaakceptować siebie taką, jaką jest w rzeczywistości. Olaf (Bartosz Gelner) ma dość narzucania mu rodzicielskiej woli i chce sam decydować o sobie i swojej przyszłości. Darek (Kamil Przystał) i Filip (Mateusz Banasiuk) to bracia, dla których ratownictwo to nic więcej, jak "Słoneczny patrol" i próbują podrywać turystki metodą „na ratownika. Opiekunami "młodych" są Grzegorz (Marek Bukowski), Paweł (Michał Sitarski), Mariusz (Marcin Sianko) i Wiola (Kinga Ilgner). Wszyscy relaksują się w tawernie, której właścicielką jest Alicja (Sonia Bohosiewicz)

Przystań zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.