PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653085}

Psycho-Pass

Psycho-pass
8,0 5 439
ocen
8,0 10 1 5439
Psycho pass
powrót do forum serialu Psycho-pass

Seria 2

ocenił(a) serial na 9

Cześć wszystkim,

Obejrzałem drugą serię i teraz tego żałuję :P

Nie uważacie, że zupełnie zepsuła wrażenie po 1 serii?

I ten słaby pomysł o dwóch braciach będących swoimi przeciwieństwami, pozszywanymi ze 180 osób i nie wykrywanymi przez skanery barwy. I do tego ta "matka". Strasznie głupi motyw. No i nowa Pani inspektor - niezwykle denerwująca. Na początku mogło się wydawać, że będzie silną osobowością a tak łatwo dała się złamać. Bardzo przykre.

2 serię oceniam bardzo źle. Szkoda że powstała. Brakuje jej spójności i głębi pierwszej serii, oczywiście brakuje też najważniejszego "psa myśliwskiego". Przekombinowali.

Odejmuję tytułowi 1 gwiazdkę za nią. Gdyby nie ona była by ocena 10/10. Mimo wszystko jedno z najlepszych anime jakie oglądałem (pierwsza seria).

ocenił(a) serial na 7
eliwis1

Również mam mieszane uczucia do drugiej serii. Fabularnie motyw z kolesiem z tyloma osobowościami wydał mi się mocno naciągany. Pierwsza seria dużo bardziej trzymała w napięciu, miała lepsze twisty fabularne.
Choć z obiektywnie patrząc i druga seria miała kilka mocnych wejść - bardzo zapadła mi w pamięć scena, kiedy pani inspektor z innego oddziału została zamknięta z zakładnikami i to, co się stało tuż po otworzeniu drzwi przez oddziały specjalne. Mocna scena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones