8,0 5 130
ocen
8,0 10 5130
3 881
chce zobaczyć
{"type":"film","id":653085,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Psycho-pass-2012-653085/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Psycho-pass
 • eliwis1 ocenił(a) ten serial na: 9

  Cześć wszystkim,

  Obejrzałem drugą serię i teraz tego żałuję :P

  Nie uważacie, że zupełnie zepsuła wrażenie po 1 serii?

  I ten słaby pomysł o dwóch braciach będących swoimi przeciwieństwami, pozszywanymi ze 180 osób i nie wykrywanymi przez skanery barwy. I do tego ta "matka". Strasznie głupi motyw. No i nowa Pani inspektor - niezwykle denerwująca. Na początku mogło się wydawać, że będzie silną osobowością a tak łatwo dała się złamać. Bardzo przykre.

  2 serię oceniam bardzo źle. Szkoda że powstała. Brakuje jej spójności i głębi pierwszej serii, oczywiście brakuje też najważniejszego "psa myśliwskiego". Przekombinowali.

  Odejmuję tytułowi 1 gwiazdkę za nią. Gdyby nie ona była by ocena 10/10. Mimo wszystko jedno z najlepszych anime jakie oglądałem (pierwsza seria).

 • jonka88 ocenił(a) ten serial na: 7

  eliwis1 Również mam mieszane uczucia do drugiej serii. Fabularnie motyw z kolesiem z tyloma osobowościami wydał mi się mocno naciągany. Pierwsza seria dużo bardziej trzymała w napięciu, miała lepsze twisty fabularne.
  Choć z obiektywnie patrząc i druga seria miała kilka mocnych wejść - bardzo zapadła mi w pamięć scena, kiedy pani inspektor z innego oddziału została zamknięta z zakładnikami i to, co się stało tuż po otworzeniu drzwi przez oddziały specjalne. Mocna scena.