8,0 5 130
ocen
8,0 10 5130
3 881
chce zobaczyć
{"type":"film","id":653085,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Psycho-pass-2012-653085/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Psycho-pass
  • rascal0pl ocenił(a) ten serial na: 6

Nie będę spoilerował i opisywał nic, żebyście się sami przekonali.
    Generalnie jestem zawiedziony poziomem sezonu 2, całość była totalnie nijaka.
    Rozwoju postaci brak, różnorodności postaci brak, fabuły brak.
    Za to pełno bzdur i nonsesnu. O ile sezon 1 pierwszy był jako tako dobry, to ten jest po prostu dnem na całego.
    Zakończenie woła o pomstę do nieba, nie spodziewałem się niczego dobrego, ale taka porażka mnie zaskoczyła.
    Reszta aspektów - animacja bardzo średnia, tła okropne, pełno TANDETNEGO do potęgi 3d CGI, robione po kosztach wszystko, postacie były jedynie w miarę, choć tez nic szczególnego. Soundtrack taki sobie, na pewno nie mam zamiaru do niego wracać. Bardzo dobry opening i ending.
    To by było na tyle. Daję za ten sezon 6/10 choć i tak myślę, że zawyżyłem tę ocenę. Nawet przeszła mi ochota na oglądanie filmu, który w przyszłym roku ma się ukazać.

• rascal0pl Zgadzam się w całości, chociaż ja wystawiłabym 4/10 dla drugiego sezonu.

• rascal0pl ocenił(a) ten serial na: 6

Technology_ Źle się wyraziłem trochę, ja podobnie oceniam sezon 2. 6 to ocena jaka została z połączenia sezonu 1 i 2 ;)

• Drahenfels ocenił(a) ten serial na: 4

rascal0pl w pełni się zgadzam z tą oceną. 2 sezon dno.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 4

rascal0pl 1000% racji masz. Ale chyba nie będę teraz wystawiał oceny drugiemu sezonowi jako całości bo zbieżność nazw chcę uważać za czysty przypadek. 3/10.

• filmaniak_bulwa ocenił(a) ten serial na: 10

rascal0pl A się nie zgodzę, mnie osobiście PP się spodobało. Świetne animacje, ciekawa kreska, mocna historia. Animacje CGI nie przeszkadzały. Postaci również były bardzo dobrze napisane,jednak w 2 sezonie było pod tym względem gorzej.
    Ogólnie jedno z lepszych anime jakie znam, chyba 9 wystawiłem i wg mnie jest to ocena adekwatna.