Psycho pass
powrót do forum 3 sezonu

Już po pięciu odcinkach mogę powiedzieć, że nowy sezon bije na głowę poprzedni. Mimo szczątkowego udziału Akane (póki co) nowi bohaterowie są wystarczająco ciekawi, a intryga wielowątkowa. Świetnie było zobaczyć przez chwilę Kogamiego.
Psycho Pass nie mogło się oczywiście też obyć bez genialnych openingu i endingu.

ocenił(a) serial na 9
ink1313

Przypadkowo odkryłem, że pojawił się trzeci sezon. Pamiętam, że oglądałem to w 2014. Warto? Należało by przypomnieć sobie 1-2 sezon?

InFeS

Niekoniecznie, bo to zupełnie nowa historia. Ważniejsze rzeczy sam serial ci przypomni, bo są tu odniesienia do sezonu 1 i 2 (jak i też filmów).

ocenił(a) serial na 8
ink1313

To się wgl nie powinno Psycho-Pass III Nazywać. Kompletnie nowi Corowi bohaterowie, Starzy tylko gdzieś tam migają w tle. To powinien być ewidentnie Spin-off z takim podejściem widz przynajmniej wiedział by na co się piszę. A tak prżeżywa się pewnego rodzaju zawód. Bo niby Psycho-Pass wróciło we wspaniałej formie. Z dojrzałą fabuła. ODCINKAMI PO 40 minut !!! A jednak są nowi bohaterowie kiedy starych na maksa polubiłeś i to ich dalsze losy Cię obchodzą najbardziej, Ja czekałem na reunion Akane i tego kolesia co był głównym bohaterem w jedynce praktycznie od 1 sezonu a tu co ? Fajne jest to że oni naprawdę też są w tym anime no ale są na 3cim jak nie 4tym planie. Coś czuje że ktoś się tu za dużo marvela naooglądał i Celowo nam przedstawiają nową ekipę cały czas nie odcinając się od starej a wręcz pozostawiając kilka postaci łączących oba dzieła jak szefowa zza biurka czy rudy żeby w kolejnym sezonie ich wszystkich połączyć i spowodować orgazmy w mózgach fanów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones