PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750211}
7,7 5 317
ocen
7,7 10 1 5317
Queen of the South
powrót do forum serialu Queen of the South

Bliżej temu do telenoweli czy serialu typu Narcos?

ocenił(a) serial na 5
house90

Noweli. Muzyka, sztuczna gra aktorska, dialogi...klimat brazylijski

fazikers

Dzięki :)

house90

Nie zgadzam sie ten serial jest lepszy od Narcosa. Widziałem oba i są mega ale Królowa ten serial mnie wciągnął jak żaden inny. Polecam!

Rafal_Szoltysek

Po 1 odcinku serial nie odbiega niczym od zwykłej telenoweli brazylijskiej z tvp . Jeżeli oglądał ktoś Escobara na Netfix w wersji Surviving Escobar - Alias JJ - to właśnie jest ten poziom . Wieje straszną sztucznością i tandetą . Do zwykłego Narcosa po 1 odcinku czy do El Chapo nie ma nawet co porównywać bo to nie ta liga

ocenił(a) serial na 3
Rafal_Szoltysek

Dobre, dawno tak się nie uśmiałem

ocenił(a) serial na 8
house90

Dokładnie to nie telenowela, duzo scen drastycznych, akcji, trupów i wgl.. Telenowela to ten pierwszy serial.

KhyraVolain

Po 1 odcinku serial nie odbiega niczym od zwykłej telenoweli brazylijskiej z tvp . Jeżeli oglądał ktoś Escobara na Netfix w wersji Surviving Escobar - Alias JJ - to właśnie jest ten poziom . Wieje straszną sztucznością i tandetą . Do zwykłego Narcosa po 1 odcinku czy do El Chapo nie ma nawet co porównywać bo to nie ta liga . Sceny drastyczne i trupy nie świadczą że to nie serial 1 ligowy porównywalny do Narcosa . Dla mnie po 1 odcinku to taka podróba Narcosa w wykonaniu amatorów .. Strasznie jestem zniesmaczony po 1 odcinku

ocenił(a) serial na 8
hawranh

Nie mowie ze serial jest 1 ligowy.
ale serio, Narcos jest 1 ligowy?? od kiedy? ( nie ubliżając)

Jak dla mnie oba seriale są porównywalne . Moze Narcos jest troszkę bardziej skomplikowany wzgledem postaci i akcji wiadomo historia ale jesli chodzi o poziom i wykonanie nie odbiega za bardzo od Queen of the South. QotS wciągnął mnie tak samo.

ocenił(a) serial na 3
KhyraVolain

Nie broń przegranej sprawy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones