PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662091}

Quien Eres Tu?

7,6 17
ocen
7,6 10 1 17
Quien Eres Tu
powrót do forum serialu Quien Eres Tu?

BO odnosze takie wrazenie .Z tego co widziałam marnie im to wyszło."Kopia" zawsze będzie"kopią" Oryginał jest tylko jeden!!!Zadna aktorka nie zagra tak profesjonalnie jak Gabriela Spanic!!!Juz nie wspominając nietuzinkowej urodzie GABRIELI SPANIC taka jak ona zawsze przyciagnie widza.Szkoda ze takich latynosek juz nie ma .

Veronica86

Ja obejrzałam ok 30 odcinków ale jestem rozczarowana. Po pierwszych 2-3 zapowiadało się nieźle, podobało mi się to, że Natalia nie jest taką sierotką jak Paulina z 'La Usurpadora', ale później po przyjeździe Natalii do domu zrobiło się nudno. No i ten aktor grający główną rolę w ogóle mi tu nie pasuje i cała ta postać jest jakaś dziwaczna. Może później zrobi się ciekawie ale nie wiem, czy dam radę to dalej oglądać...

użytkownik usunięty
Didi_5

Gdzie obejrzełaś/eś te 30 odcinków?

użytkownik usunięty
Veronica86

Dla mnie ta aktorka po prostu jest za brzydka, by grać rolę Gaby. Wiadomo, że Gabriela nigdy nie będzie mieć sobie równych, ale Juliana Gila bardzo lubię.

ocenił(a) serial na 8
Veronica86

bardzo polecam Wam obejrzeć nowelę do końca. Zdziwicie się jaka świetna intryga z tego wyszła! To jedna z najlepszych historii jakie oglądałam. To nie jest typowa telenowela, to historia o wiele bardziej wartościowa. Polecam Wam. Mnie też początkowe odcinki nudziły, ale od ślubu Lucii i Camilo wszystko się dopiero zaczyna :D Bedziecie w szoku! Ja skończyłam oglądać i nawet sobie nie wyobrażacie ile bym dala, by odcinków było więcej.

Co do Usurpadory, nie ma co porównywać. Jeśli ktoś w Quien eres tu? szuka Pauliny to się rozczaruje. Historie bardzo różne, obie bardzo dobrze napisane i zagrane.

użytkownik usunięty
CzegoNieWidac

Można oglądnąć gdzieś tą telenowele po polsku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones