Ród smoka (2022)
Ród smoka: Sezon 1 Ród smoka sezon 1, odcinek 2
odcinek Ród smoka (2022)

Książę Łotrzyk

The Rogue Prince 53m
7,5 3 610
ocen
7,5 10 1 3610
Ród smoka
powrót do forum s1e2

Walki rodów o władze, knowania, smoki, ciekawe dialogi, dobre wprowadzenie nowych wątków i postaci to co tygrysy lubią najbardziej. Wydaję mi się że na razie najlepszy odcinek serii choć nie miał dużej konkurencji, w przeciwieństwie do poprzedniego zachęca do oglądania dalszych odcinków, naprawdę ogarnęła mnie ciekawość co wydrzy się dalej nie mogę doczekać się kolejnego odcinka.

PIXA_GOD

Jest hype.. niema co przesadzać ale jeśli będą się trzymać książek to może przebić GOT w popularności

ocenił(a) serial na 8
kuki7

Może być jak z Better Call Saul i Breaking Bad.

Gdzie BCS po niemrawym początku stało się dosłownie arcydziełem lepszym od BB w wielu aspektach.

WTTW_FILM

Zgadzam sie choc dla mnie to BB mialo niemrawy poczatek a BCS nieliczac konca bylo serialem ktory bardziej mi przypadl do gustu.

ocenił(a) serial na 6
PIXA_GOD

znacznie lepiej niż w 1 odcinku, chociaż pozornie nic takiego na razie się nie dzieje, ale czuć że coś tu zaraz pacnie z grubej rury

trochę mnie zaskoczyło bo myślałem że ta żona Valyrona to siostra króla, a on doniej gadał per "kuzynka"

ocenił(a) serial na 7
mitrus80

Ich ojcowie byli rodzonymi braćmi ;) Rhaenys jest córką najstarszego syna poprzedniego króla - Aemona, a Viserys synem jego młodszego brata - Baelona.

ocenił(a) serial na 6
nnowecka94

aaaa, ok, coś źle poczytałem charakterystykę postaci ;-) i tak nie zapamiętam

PIXA_GOD

Jak dla mnie narazie 10/10 i zgadzam sie ze 2 odcinek ciekawszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones