PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702749}

RWBY

7,6 347
ocen
7,6 10 1 347
RWBY
powrót do forum serialu RWBY

4 Sezon RWBY

ocenił(a) serial na 6

Bardzo cieszy mnie fakt, że mój ulubiony serial animowany rozwija się w ten sposób. Oprawa graficzna coraz ładniejsza i wszystko robi się coraz ciekawsze.

ocenił(a) serial na 9
raptorpl18

Dokładnie, grafika jest naprawdę na plus. Jeżeli chodzi o muzykę, to ogółem uwielbiam słuchać soundtracki z poprzednich sezonów, a z sezonu 4 jak na razie nic nie wpadło mi w ucho.
Zostaje czekać na 3( w sumie już 4) odcinek. Ciekawe kiedy w końcu wszystkie się spotkają! :c

ocenił(a) serial na 6
MrBartus33

No w sumie to 4 :) W 3 tak jak się domyślałem pokazali obydwie, ale i tak trochę uważam, że ten sezon może być tylko wprowadzeniem do czegoś większego choć akcji i emocji tutaj i też na pewno nie zabraknie patrząc po tym co już dostaliśmy.

ocenił(a) serial na 9
raptorpl18

Nie powiedziałbym że grafika wygląda wspaniale, jest co najwyżej przeciętna. Animacje są, moim skromnym zdaniem, całkowicie spieprzone. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz dowolną walkę 1v1 klatka po klatce. Zero emocji na twarzach bohaterów. Można zauważyć jak bronie przenikają przez ręce i nogi swoich właścicieli, podczas wykonywania skomplikowanych akrobacji. Wszystkie postacie są modelami 3D, więc z pomocą komputera Autorzy mogliby się bardziej postarać.
Niemniej jednak daję okeję, bo fabuła wciąga a każda z postaci ma swój charakter.

ocenił(a) serial na 9
raptorpl18

No jestem zawiedziony.. Miałeś rację raptorpl18, że ten sezon będzie jedynie "wprowadzeniem" do czegoś większego.. Nasze Kochana bohaterki się ostatecznie nie spotkały, a ja czuję ogromny niedosyt po zakończonym sezonie.. Wie ktoś kiedy następny?
Jeżeli chodzi o muzykę to najsłabsza ze wszystkich sezonów, animacja w końcu jednak nie była taka dobra. W którymś odcinku Ren biegł jak mała dziewczynka z anime XD. No ogółem najsłabszy sezon... Ocenię chyba 5-6/10, a rzadko wstawiam takie niskie oceny, ehh..

ocenił(a) serial na 6
MrBartus33

Też mam takie odczucia co do tego sezonu. Choć nie czepiam się specjalnie do soundtracka, ale nie było w nim niczego co bym zapamiętał (1 i 2 sezon w tym temacie niszczy) Oprawa wizualna super co do animacji to może i były zgrzyty, ale nie skupiam się za nad to na tym. Ten finał też... 27 minut a chyba z 7 minut to były napisy. Nie czułbym niedosytu aż tak jak bym wiedział, że za tydzień czy dwa byłby kolejny sezon a teraz czekaj tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones