Ragnarok
powrót do forum 1 sezonu

Inny niż reszta

ocenił(a) serial na 8

Serial bardzo realistyczny. To nie historia pełna monumentalnych walk jak tor z uniwersum Marvela. To historia opowiedziana tak jak by mogła się wydarzyć, nie jest nachalna.
Przy okazji motyw ochrony środowiska który powinien być bliski każdemu z nas
Serdecznie polecam..

freedom0

Zastanawiam się nad obejrzeniem tego serialu, ale jako że nienawidzę filmów o superbohaterach, słysząc nazwę "Ragnarok" od razu kojarzmy mi się Thor. Chcę tylko widzieć czy tu będzie Ktoś z super-mocami ?, bo jeżeli tak to sobie odpuszczę ten serial...

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Przepraszam że tak późno odpisuje. Owszem. Jest postać z super mocami. Ale nie jest to kolejny mściciel tylko raczej inkarnacja nordyckiego Boga. To jakby bogowie nordyccy byli umieszczeni we współczesnych czasach.

freedom0

Spox, jednak nie oglądałem tego serialu i nie zamierzam, póki co

freedom0

Zastanawiam się nad obejrzeniem tego serialu, ale jako że nienawidzę filmów ideologicznych, słysząc nazwę "Ragnarok" od razu kojarzmy mi się Greta Thunberg. Chcę tylko widzieć czy tu będzie Ktoś z super-lewackim odchyłem ?, bo jeżeli tak to sobie odpuszczę ten serial...

ocenił(a) serial na 8
Nyarl

Jeśli masz na myśli wszech obecnie na siłę wpychaną poprawność polityczną wobec LGBT, to nie przypominam sobie żeby były tam takie motywy.

freedom0

To dobrze. Już jeden plus, a ratowanie środowiska, globalne ocieplenie i tym podobne głupoty?

ocenił(a) serial na 8
Nyarl

Ratowanie środowiska jest tam ważnym aspektem. Uważam że globalne ocieplenie i ratowanie środowiska jest istotne. Kiedyś zniszczymy naszą planetę i już nic nie pozostanie

ocenił(a) serial na 8
Nyarl

Zanim nazwiesz globalne ocieplenie głupotą, obejrzyj serial przyrodniczy Davida Attenborough, nasza planeta. Genialny serial zrobiony przez człowieka, który w jednym palcu ma więcej wiedzy o przyrodzie niż wszyscy ci eksperci z różnych opcji politycznych razem wzięci, zarówno ci z lewej, jak i ci z prawej. A zwykle jak politycy zaczynają używać nauki do swoich celów, to robią to bardzo wybiórczo, coś pominą, gdzieś przesadzą, a proponowane przez nich rozwiązania często bardziej służą im i ich sponsorom niż rozwiązaniu problemu.

Globalne ocieplenie jest faktem. Tylko kompletny imbecyl będzie próbował temu zaprzeczać. Natomiast powinniśmy próbować sobie odpowiedzieć na następujące pytania:
1. W jakim stopniu człowiek się przyczynia do globalnego ocieplenia?
2. Jakie będą długofalowe skutki?
3. Czy ten proces da się spowolnić, zatrzymać albo cofnąć?

Jeśli odpowiedź na pytanie nr 3 brzmi tak, to powinniśmy to zrobić. Jeśli jednak się nie da, to powinniśmy starać się przewidzieć konsekwencje i na nie przygotować. Jedną z nich mogą być np. nowe bakterie i wirusy, które powstaną w wyniku zmian klimatu.

kinomanpl

Tylko kompletny imbecyl wierzy w głupoty. Normalny cykl Ziemi to jest lewaczyno i nie śmiej się do mnie więcej odzywać.

ocenił(a) serial na 8
Nyarl

Co ma wspólnego Ragnarok z Gretą Thunberg? XD

szugal_ski

Poczytaj komentarze wyżej...

ocenił(a) serial na 8
freedom0

Pięknie napisałeś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones