nie naiwny, nie cukierkowy - za to zmyślny i cięty. oglądam na sundance i napisy jak najbardziej są dostepne (bez tego nie szłoby zrozumieć ciętego australijskiego ang. prawdopodobnie)
Dlaczego tak świetny serial, kończy się tak beznadziejnym sezonem? Masakra...
Świetne epizody z Panią Martą Kaczmarek .
zdążyłem obejrzeć półtora sezonu, netflix zjął mi serial dosłownie w połowie odcinka dwa dni temu : )) wybornie...
Sezon 1 i 2 całkiem dobre. I ciekawe przypadki i uśmiać się można też. Polecam. W sezonie 3 to się robi dramat (dosłownie) i nieciekawe i niezabawne.
jw
Niestety nie ma napisów pl.