SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Randall i duch Hopkirka

Randall and Hopkirk
1969 - 1970
49 min.
7,5 786
ocen
7,5 10 1 786
180
chce zobaczyć
Jeff Randall i Marty Hopkirk - to para detektywów specjalizujących się w sprawach rozwodowych. Stworzona przez nich spółka ma się całkiem dobrze dopóki Hopkirk nie traci... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Randall i duch Hopkirka zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Jeff Randall i Marty Hopkirk - to para detektywów specjalizujących się w sprawach rozwodowych. Stworzona przez nich spółka ma się całkiem dobrze dopóki Hopkirk nie traci życia w tajemniczych okolicznościach. Jako duch, wykorzystując jeszcze ostatnie chwile na ziemi (ma czas do świtu) nawiedza Randalla chcąc mu pomóc w złapaniu swojegoJeff Randall i Marty Hopkirk - to para detektywów specjalizujących się w sprawach rozwodowych. Stworzona przez nich spółka ma się całkiem dobrze dopóki Hopkirk nie traci życia w tajemniczych okolicznościach. Jako duch, wykorzystując jeszcze ostatnie chwile na ziemi (ma czas do świtu) nawiedza Randalla chcąc mu pomóc w złapaniu swojego mordercy. Zabiera mu to jednak tyle czasu, że przyjeżdża na cmentarz dopiero o poranku - tym samym rzuca na siebie klątwę - musi jeszcze przez sto lat przebywać na ziemi pod postacią ducha. Nie jest to jednak takie złe, gdyż może w ten sposób pomóc Randallowi rozwikłać wiele bardzo tajemniczych zagadek. Ten popularny serial składa się w sumie z 26 odcinków.

studio
Incorporated Television Company (ITC)
tytuł oryg.
Randall and Hopkirk
inne tytuły
My Partner the Ghost USA
Więcej...
Zdjęcia do serialu kręcono w Borehamwood (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych