PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642462}
6,1 2 229
ocen
6,1 10 1 2229
Reguły gry
powrót do forum serialu Reguły gry

Serial klasa światowa. Wilczak w swojej roli mistrz.

ocenił(a) serial na 8
henils

Popieram. Ileż to ten serial by stracił bez Wilczaka wolę nie myśleć! Zakościelnego też lubię, śmieszny jest. Nie wiem którego bardziej ... ale chyba tak minimalnie wolę Maćka.

henils

Ogólnie serial jest dobry, nie jakiś taki hit, super komedia. Po prostu fajnie się ogląda, bo nie jest to przerażająco wspaniała produkcja, tylko nie wiem, czemu.

henils

Bardzo bardzo śmieszny! Świetna rozrywka, ale żeby większość zrozumieć to trzeba trochę już przeżyć ;)))))
Polecam!

henils

Niektóre teksty są rozwalające.

henils

Tania podróba a nie genialna, widziałeś sposób użycia?

ocenił(a) serial na 1
henils

Czegoś nie rozumiem. Dla mnie żenada a Wilczak - takimi fuchami nie spłaci kredytu za mieszkanie.

henils

DNO! Kto dał Wilczaka do tej roli?! David Spade jest dużo lepszy. Serialowy Grzegorz jest sztuczny i brakuje mu dużo do Jeffa, Adam powiedzmy jest na tym samym poziomie. Zaletą tego serialu jest to, że Julia Kamińska jest dużo ładniejsza od Bianki Kajlich :)

Pichici

A fabuła, nawet dialogi są identyczne.

Pichici

Wilczak w tym serialu kojarzy mi się nieustannie z marną podróbką Hanka Moody'ego...

ocenił(a) serial na 8
Pichici

Grzegorz zdecydowanie najlepszy. Brawa dla pana Jankowskiego!

ocenił(a) serial na 7
henils

ja też bardzo lubie ten serial :)

henils

ahhahahhah w słowo w słowo sciągniete z oryginału.

ocenił(a) serial na 8
Felek4777

Przecież to serial na licencji, więc on taki właśnie powinien być.
Świetnie zagrana rola przez pana Jankowskiego, bardzo dobrze przełożone żarty, aktualnie chyba najlepszy polski serial komediowy

DanielFaraday

Ale bez przesady reklamowali to jako POLSKI JUMOR

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones