serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Rellik

2017
57m
6,3 791
ocen
6,3 10 1 791
Hipnotyzujący serial, który opowiada w oryginalny sposób o poszukiwaniach bezwzględnego seryjnego mordercy. więcej mniej
Rellik zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Gabriel Markham jest niestrudzonym detektywem, który pracuje w wydziale zabójstw. Pełen tajemnic, charyzmatyczny mężczyzna obsesyjnie ściga bezwzględnego seryjnego mordercę. Sprawa odcisnęła na nim ogromne, zarówno psychiczne jak i fizyczne, piętno. W pracy pomaga mu błyskotliwa partnerka Elaine. Mroczny, zrealizowany w niekonwencjonalnyGabriel Markham jest niestrudzonym detektywem, który pracuje w wydziale zabójstw. Pełen tajemnic, charyzmatyczny mężczyzna obsesyjnie ściga bezwzględnego seryjnego mordercę. Sprawa odcisnęła na nim ogromne, zarówno psychiczne jak i fizyczne, piętno. W pracy pomaga mu błyskotliwa partnerka Elaine. Mroczny, zrealizowany w niekonwencjonalny sposób serial sensacyjny autorstwa braci Harry’ego i Jacka Williamsów. Cała historia opowiedziana jest od tyłu i zaczyna się od złapania przez policjantów długo poszukiwanego seryjnego mordercy. Następnie pokazane są wydarzenia, które miały miejsce wcześniej.

studio
BBC / Cinemax / New Pictures
tytuł oryg.
Rellik
inne tytuły
Serial kręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Potnie ktoś ten serial na części i wstawi wszystko w normalnej kolejności? Bo męczące jest oglądanie od tyłu.

Rellik

ocenił(a) serial na 7

Jest to dobry kryminał (z elementami psychologicznymi) ,krótko i treściwie. Sposób opowiadania ,przedstawiania zdarzeń również uważam za ciekawy. Mnie przypadł do gustu. Podsumowując pozycja warta obejrzenia.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rellik-nowy-serial-tworcow-zaginionego

https://www.youtube.com/watch?v=M7OMB1Nd4g0

Koncept serialu Rellik (Killer pisany od tyłu) jest wywrócony do góry nogami w stosunku do innych kryminałów. Akcja rozpoczyna się od złapania mordercy, a następnie cofamy się w czasie do samej zbrodni i śledztwa detektywa Gabriela Markhama (Richard Dormer). Enigmatyczny policjant obsesyjnie poluje na seryjnego...

wie ktoś jaka marka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones