PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103752}

Renegat

Renegade
6,3 6 864
oceny
6,3 10 1 6864
Renegat
powrót do forum serialu Renegat

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - będę wdzięczna, jak podzieli się informacją. Tak mnie wzięło na wspominki z dzieciństwa ;) Mściciel na harleyu, yeah!

biala_wrona

Niestety, nigdzie nie da się pooglądać, kur*** wszędzie syf typu doktór hałs.. Dołączam się do apelu, jeśli ktoś ma ten serial, winien się nim ze światem podzielić!

ocenił(a) serial na 10
mlady007

Odcinki na tym głupim chomikuj sa, tyle, że po angielsku. Napisów jak na razie nie znalazłem. Tylko sezon 1 jest.

mlady007

Witajcie. Też mnie dziś popołudniu naszło na ten serial, i przeglądając strony wszędzie słyszę podstawione nowe lektory. Fatalny dźwięk. Też szukam.

ocenił(a) serial na 9
biala_wrona

Udało mi się namierzyć pewne miejsce w internecie, gdzie mamy możliwość obejrzenia wszystkich odcinków "Renegata". Jest to oczywiście wersja oryginalna, najpewniej ripowana z DVD, bez polskich napisów, jednakże dla fanów tego serialu nie powinno to stanowić problemu ;)
Oto link: http://watchseries.eu/serie/renegade

Pozdrawiam

biala_wrona

Ja to posiadam - wszystkie odcinki oczywiście :) No ale niestety bez napisów

ocenił(a) serial na 8
luckers86

jak się z tobą skontaktować???

biala_wrona

Co prawda temat założony dość dawno, ale nuż się znajdzie ktoś zainteresowany.
Myślę, że mógłbym się pobawić i zrobić napisy, jeśli będą oczywiście chętni. Z tym, że zastrzegam sobie prawo, iż napisy pewnie nie pojawiały by się często (np. 1 odcinek tygodniowo) i może to być nieregularne. Przez najbliższe 2-3 miesiące się przygotowuję do matury, toteż będę miał mniej czasu i (podkreślam) JEŚLI ZNAJDĄ SIĘ CHĘTNI, mogę pokombinować z napisami, ale nie będzie ich za dużo.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Wizjoner

Ja bym z chęcią obejrzał. Jeśli by ci się chciało i miałbyś czas zrobić napisy to będzie extra!

dragon_33

Chętnie, chętnie, tylko na razie nawet anglojęzycznej wersji nie mogę znaleźć :(

ocenił(a) serial na 8
Wizjoner

Znalazłem na torrentach po angielsku. Właśnie zasysam, kilka dni i powinienem mieć. Jakim programem robisz napisy? Mógłbym spróbować kilka odcinków przetłumaczyć tylko nie za bardzo wiem jak.

ocenił(a) serial na 9
dragon_33

Myślę że najłatwiejszą (i najszybszą) opcją byłoby pobieranie odcinków serialu przez player gorillavid. Zerknijcie tutaj - http://www.btvguide.com/Renegade/Season-5/episode-18/watch-online - to tylko jeden przykładowy odcinek, ale wystarczy wybrać z listy hostingów opcję gorillavid, a tam można już zarówno obejrzeć odcinek online, jak i pobrać go w całości na komputer (bez żadnych limitów, ograniczeń, można tak uzbierać pełną kolekcję).
Pozdrowienia

ocenił(a) serial na 8
MikeS121

Tzn. Ja mam już na dysku wszystkie 5 sezonów tylko po angielsku niestety :(

użytkownik usunięty
dragon_33

renegata ma Alex

hmmm.ściągnąć to nie problem tyle że w wersji anglojęzycznej.tvn odmówił mi emisji tłumacząc się nie możnością zapewnienia dobrej jakości obrazu.napisałem na forum puls 2 więc zobaczymy.jak nie wyjdzie może ktoś pobawi się w zrobienie napisów.chwała mu za to.pozdrawiam

użytkownik usunięty
Krako93

mam nadzieje że sie zgodzą

Wizjoner

Hej,
też bym z chęcią obejrzała z polskimi napisami, ale już tyle ludzi mi obiecywało przetłumaczyć 3 marne sezony Seven Days, że szczerze wątpię bym się doczekała tłumaczonego Renegata :(
Niestety, wszystko co dobre odchodzi do lamusa...

brgoss

Muszę pobrać renegata na nowo,a samo znalezienie go to już sukces...

Wizjoner

w oryginale to nie problem, zaraz zacznę szukać i dam znać :)

brgoss

już ściągam, z torrentoworg, jeśli nie masz tam konta to potem wrzucę na gryzonia za free, jeśli chcesz.

brgoss

ja bym prosił

rodzyniak

Renegat z lektorem pl jest na gryzoniu: era-podkladow-filmow-seriali

SamX

Nie mogę znaleźć :( a bardzo mi zależy na tym serialu z polskim lektorem. Daj znać gdzie jest

SamX

Fajny żart
Chyba, że BYŁ, rok temu, ale watpię

G__Mariusz

za to jest na cda :)

buterfly

Masz na myśli 3 odcinki czy coś innego?

jaskmar

): ): A myślałem że jest tam wiecej odcinków ):

Cóż trochę dziwne że nie ma go w necie, tym bardziej że był u nas emitowany i to na dwóch kanałach.

brgoss

No wrzuć prosimy na gryzonia serial pliiisss

ocenił(a) serial na 10
hellraiserek1979

Czy coś już wiadomo? :)

ocenił(a) serial na 10
Becoming

Podbijam w 2024

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones