PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791103}
6,3 2 970
ocen
6,3 10 1 2970
Requiem
powrót do forum serialu Requiem

Wciąga i do ostatniego odcinka ma się przekminkę o co tak naprawdę chodzi. To dobra rzecz, bo ostatnio sporo produkcji jest boleśnie wtórna i przewidywalna. Klimat tego serialu jest naprawdę dobry. Co mnie wkurza? Główna aktorka z wiecznie rozdziawioną buzią. Warto zobaczyć, nie będzie to czas zmarnowany.

Aschette

Ja z kolei jestem rozczarowany. Pierwsze dwa odcinki spoko, historia wciąga, ekstra muzyka, klimat, wszystko na plus. Później fabuła wydaje się być na siłę rozciągnięta na sześć odcinków. Miałem wrażenie, że twórcy stracili pomysł na wciągające zakończenie. Gdyby wyciąć trzy czwarte ujęć i zmontować z tego klasyczny horror na godzinę i trzy kwadranse podejrzewam, że lepiej bym się bawił.

ocenił(a) serial na 6
Aschette

Jeśli lubisz seriale z dreszczykiem proponuje Tabula rasa :) Co do requiem jestem po 2 odcinkach i mnie wciagnelo ale ocenie jak skończę

figielek2

jeśli chodzi o ten serial pierwsze odcinki ok . Choć głowna bohaterka irytująca ....końcowe odcinki to już teleranek z domieszką fantastyki . Oglądniety serial w 98 % . Na końcówkę nie miałem już ochoty... im dalej tym gorzej

figielek2

a tabula rasa ..nigdy nie słyszałem .... postanowiłęm spróbować ...męcze sie strasznie przy tym serialu ....warto dalej go ciągnąć ? starsznie nudne pierwsze 3 odcinki ....Oglądnietych mam naprawde około 30 dobryych seriali ....ale takie cos jak to czy ta tabula rasa to jakaś inna galaktyka ...taka bardziej z ligi okręgowej

hawranh

Dla mnie Tabula Rasa był świetny.

ocenił(a) serial na 6
iwonka_sl

Mi również ten serial pod pewnymi względami bardzo przypominał "Tabula rasa", chociaż TR był ostatecznie znacznie lepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones