PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40116}

Rewolwer i melonik

The Avengers
7,7 1 558
ocen
7,7 10 1 1558
Rewolwer i melonik
powrót do forum serialu Rewolwer i melonik

W zakładce strony filmweb pojawiła się rubryka "wkrótce emitowane seriale",
znajduje się w niej informacja o ponownym nadaniu serialu Rewolwer i melonik (1961). Data emisji nie jest jeszcze znana, natomiast serial ma być nadawany od początku, czyli 1 sezonu:D Pozdro dla fanów:P

Columbo

Nie znalazłam takiej rubryki. Czy ktoś wie może o terminie emisji tego serialu?

Columbo

Niestety nie będzie powtórki tego serialu, a szkoda;(

Columbo

Jeżeli nie będą powtarzać tego serialu, to może gdzieś można kupić pierwsze wydanie? Ktoś może pomóc?

ocenił(a) serial na 10
wojh

Kiedyś przeszukałam cały net i można kupić, ale za granicą w różnych językach na DVD, ale nic po polsku, a szkoda. Trzeba zdać się na siebie. Ja mam świra na punkcie The Avengers. Zapraszam na moją stronkę, która od niedawna się rozwija www.theavengers.prv.pl

fabularasa

Super strona! Też jestem fanem tego serialu, jak i pozostałych podobnych w klimacie.

fabularasa

Powinieneś jeszcze rozszerzyć stronę o podobne seriale brytyjskie: Święty oraz Randall & duch Hopkirka, no i może jeszcze Partnerzy ;-)

Może nie od razu, ale jako wersja docelowa, byłoby ok :-)

ocenił(a) serial na 10
wojh

Może w wolnym czasie ;)

P.S. jestem kobietą ;)

fabularasa

założyciel tematu narobił mi nadziei, kiedy zobaczyłam początkowy wpis ;-)
już od kilku lat cierpliwie czekam na powtórkę serialu i doczekać się nie mogę ...

ocenił(a) serial na 10
madame_Emi

ja obecnie oglądam to co się da w necie w orginalnym angielskim i przyznam szczerze, że robi większe wrażenie niż z lektorem w TV. Szkoda, że u nas w Polsce nie było właściwie nigdy mody na Avengercy ani te b&w ani w technikolorze. Nawet podczas emisji w Polsce serial stanowił dla większości widzów tzw. rozrywkę od niechcenia, co innego w Anglii, USA czy Niderlandach.

ocenił(a) serial na 7
fabularasa

Czy mógłbyś zarzucić link do tej strony z której oglądasz, bo ja nie mogę znaleźć wszędzie są tylko torenty bez sedów pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones