PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40116}

Rewolwer i melonik

The Avengers
7,7 1 558
ocen
7,7 10 1 1558
Rewolwer i melonik
powrót do forum serialu Rewolwer i melonik

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 7

pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: hity z satelity, RTL7, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

Westernik

Masz nagrane jakieś odcinki? Jeśli tak, udostępniłbyś mi? Z chęcią bym sobie obejrzał. Lata nie widziałem. Już nawet nie pamiętam. Daj znać. Zależałoby mi.

ocenił(a) serial na 7
dudek1520

czołem, chętnie bym ci udostępnił, ale niestety nie posiadam. jedynie tego pilota na internetach wynalazłem - swoją drogą mocno odbiega od późniejszych założeń serialu, na przykład w ogóle nie jest zabawny, chwilami dosyć mroczny nawet. to ciekawe, że kręci się pilota jako zajawkę serialu po czym robi się serial w zupełni innym klimacie daleko, daleko od ustawień fabrycznych..

tak czy owak nie posiadam, ale z tego co pamiętam jakieś poszczególne odcinki w dziwacznych formatach typu mpeg czy divix były ongiś dodawane do kolorowych gazet, co za tym idzie powinny być na jakimś allegro za grosze:)

Westernik

Póki co nie natrafiłem. A tego pilota byś udostępnił? Ja akurat nie znalazłem. Jest tylko ten film z 1998.

ocenił(a) serial na 7
dudek1520

tak, znajdziesz go już teraz, od ręki i bez rejestracji na na www.dejlymołszyn.kom :)

ocenił(a) serial na 7
dudek1520

ale jest też na u2be, wpisz: The Avengers - Hot Snow - 1961 - 16mm B&W film

Westernik

A to jest odcinek po angielsku?

ocenił(a) serial na 7
dudek1520

yest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones