serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Rezydencja surykatek

Meerkat Manor
2005 - 2008
26m
8,1 566
ocen
8,1 10 1 566
Naukowcy przez rok badali zachowanie rodziny surykatek zamieszkujących pustynię Kalahari. Dokument pokazuje ich życie społeczne i walkę o przetrwanie, od najmłodszego pokolenia, po dorosłych przywódców grupy. Zobacz pełny opis
Rezydencja surykatek zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Serial ten to niezwykła saga rodu Wąsaczy. Niezwykła, bo pokazuje jak wygląda na co dzień życie zamieszkującej pustynię Kalahari w Afryce rodziny surykatek. Poznamy całą prawdę o tym gatunku, jak również sylwetki konkretnych bohaterów: Róży, Hieronima, Karolka, Mariana, Niny... W filmie nie pojawia się człowiek - członkowie ekipySerial ten to niezwykła saga rodu Wąsaczy. Niezwykła, bo pokazuje jak wygląda na co dzień życie zamieszkującej pustynię Kalahari w Afryce rodziny surykatek. Poznamy całą prawdę o tym gatunku, jak również sylwetki konkretnych bohaterów: Róży, Hieronima, Karolka, Mariana, Niny... W filmie nie pojawia się człowiek - członkowie ekipy filmowej przez cały czas przebywali w ukryciu, a sceny w norach po raz pierwszy udało się sfilmować przy pomocy kamer wykorzystujących technologię światłowodową.

studio
Oxford Scientific Films
tytuł oryg.
Meerkat Manor
inne tytuły
Serial kręcono na pustyni Kalahari w RPA.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ja serial oglądałem w wersji amerykańskiej i na dwójce więc kiedy przeczytałem jakie imiona wymyślono w wersji polskiej na animal planet to byłem w niezłym szoku na początku. Flower to Róża a Zaphod to Hieronim. Masakra po prostu. Ciekawe jakie imię dadzą nowej szefowej Whiskersów czy w wersji pl Wąsaczy Rocket Dog.

Bardzo mi się podoba. Oglądam ten serial i sprawiam sobie tym przyjemność. Tylko mnie nie
zadowalało to, że nie było więcej tych ciekawych odcinków. Moim zdaniem ten serial zasługuje na
jakąś nagrodę lub nominację.

bardzo mi się podobał, naprawdę świetny!

i te imiona, hehe

http://www.youtube.com/watch?v=X_eVEW_Y02o

http://www.youtube.com/watch?v=DPPJ6sW0r6U

http://www.youtube.com/watch?v=47w3O2nmCaI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones