PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766485}

Riverdale

6,7 85 502
oceny
6,7 10 1 85502
5,8 6
ocen krytyków
Riverdale
powrót do forum serialu Riverdale

Też macie wrażenie, że poziom serialu się obniżył? Trochę na siłę wymyślone, a po 1 sezonie tak świetnie się zapowiadał. Oglądacie dalej z nadzieją, że będzie lepiej? a może jednym okiem czekając jak to się wszystko po prostu wyjaśni :)

ocenił(a) serial na 7
martynix17

Ja tam się boję, że z powodu tego, że beda 22 odcinki to poziom się obniży. Wolałam jak było ich 12-13.

ziaba933

Niestety teraz seriale mają to do siebie, że muszą mieć po 10 sezonów, prawie jak telenowele :)

martynix17

Zdecydowanie jednym okiem, czekając nie na rozwiązanie zagadki, ale na sceny z udziałem mojej ukochanej Cheryl (która imho jest jedną z najlepiej rozpisanych i zagranych postaci).
Pierwsze odcinki drugiego sezonu są mocno irytujące, bo scenarzyści z rażąco bezbarwnego Archiego postanowili zrobić wielkiego bohatera i obrońcę Riverdale. To miałoby ręce i nogi po jakiejkolwiek ewolucji postaci, a tu wyszło po prostu śmiesznie. Jestem trochę zawiedziona, bo o ile pierwszy sezon oglądało się przyjemnie, tak tutaj odnosi się wrażenie, że część rzeczy robiona jest na siłę. Mam jednak na uwadze, że to dopiero początek i wszystko może się zmienić, szczególnie patrząc na 6 odcinek, w którym czuć klimat pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
martynix17

Mnie akurat drugi sezon jakoś bardziej trzyma w napięciu, ale boję się, że po trzecim sezonie może się całkiem popsuć tak jak np. TVD albo The 100 ;/

ocenił(a) serial na 6
Carmellia

Na Netflixie jest 9 odcinków, więc skąd te 22?lol

ocenił(a) serial na 8
kasiap_18

Nie wiem o co chodzi, ale mi chodziło o to, że jak wyjdzie trzeci sezon, bo czuję, że wyjdzie ;p

ocenił(a) serial na 6
Carmellia

Jeśli II sezon będzie miał 22 odcinki, czego Netflix jeszcze nie potwierdził, bo tam jest 9 obecnie to możliwe, że całkiem niedługo dowiemy się kto zabija i może być tak, że sezon będzie podzielony na dwie części i w drugiej wskoczy wątek brata Betty pewnie pociągnięty już do końca.
Nie przeszkadza mi telenowela:D Niech ma nawet i 13 sezonów!

ocenił(a) serial na 5
kasiap_18

http://www.imdb.com/title/tt5420376/episodes
wydaje się że jednak będą to te 22 odcinki, z tym że z miesięczną przerwą. pewnie druga część będzie opierała się na zupełnie innym wątku (patrząc nawet na opis 9 odcinka), tak jak sama mówisz

ocenił(a) serial na 6
martynix17

Tak jak pierwszy sezon był w porządku i mi się podobał tak w drugim to wszystko jest przesadzone. Jak dla mnie fabuła nie trzyma się kupy i wszystko jest bez ładu i składu. Wątpię by dalej było lepiej.

ocenił(a) serial na 6
Rimiru

To pora przestać oglądać:)

ocenił(a) serial na 8
martynix17

Bardzo się obniżył, 1 sezon jeden z moim ulubionych seriali, inny, klimatyczny, a teraz?:D

Betty śpiewająca i tańcząca na rurce w ostatnim odcinku? Słabe, nieautentyczne.

Oglądam teraz już tylko dla Jugheada i po części Betty ( nie licząc jej ostatniego występu).

Cheryl jest postacią zmarnowaną w tym sezonie.

tysiuniax33

Taniec Betty był koszmarny, przecież ona ma chyba z 16 lat. Ta scena była dziwaczna, ledwo dało się oglądać

ocenił(a) serial na 8
Karsavina

nom :D też czułam lekki dreszczyk zażenowania :p
miało wyjść hardkorowo i trochę rebel, a wyszło sztucznie.

ocenił(a) serial na 6
tysiuniax33

Te ciągłe rozstania i i godzenie się Betty i Juga też się powoli robi niefajne wg mnie.

martynix17

ja nadal oglądam. naprawdę wierzę, że będzie lepiej...

ocenił(a) serial na 4
h_sa_filmweb

ja w to nie wierzę... robią z tego coraz gorszą paćkę

karolinaaaa96

z tym się akurat zgodzę. ale może 4 sezon (jak wyjdzie) będzie lepszy

martynix17

teraz zaczęłam 3 sezon i naprawdę robi się dziwnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones